Pożar na ulicy

Toyota nagle stanęła w ogniu. W środku rodzina z dziećmi!

2023-01-16 8:06

Do potwornego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie (15 stycznia) na ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Osobowa toyota prius nagle stanęła w ogniu. Z naszych ustaleń wynika, że autem podróżowały cztery osoby – dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Na szczęście udało im się w porę opuścić pojazd. Nikomu nic się nie stało.

Samochód w ogniu

Chwile grozy przeżyła rodzina jadąca osobową toyotą przez Warszawę. Ich auto nagle zaczęło się palić! Płomienie buchnęły spod maski i momentalnie objęły całe auto. Informację o przerażającym zdarzeniu w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził Rafał Markiewicz z wydziału Prasowego Komendy Stołecznej Policji. - O godz. 15:29 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Żwirki i Wigury, na wysokości ul. Racławickiej, doszło najprawdopodobniej do samozapłonu samochodu osobowego marki Toyota - przekazał policjant.

Z relacji naszego reportera, który był na miejscu, wynika, że autem oprócz kierowcy podróżowała jeszcze jego żona i dwoje dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Rodzina w porę zatrzymała auto na przystanku autobusowym Rakowiec 02 i zdążyła opuścić pojazd przed przyjazdem służb.

Pożar auta na Żwirki i Wigury

Na miejsce oprócz policji przyjechała również straż pożarna. Druhowie sprawnie ugasili pożar samochodu, jednak rodzinne auto nadaje się już tylko do kasacji. 

Zdjęcia ze zdarzenia publikujemy w poniższej galerii zdjęć.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?

To oni pierwsi zjawiają się, by pomóc ofiarom.

Posłuchaj, co ratownicy najbardziej zapamiętują z miejsc drastycznych wypadków.

Listen to "Drastyczne wypadki drogowe oczami ratownika. DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają