Toyota przejechała po 60-latku pod Ostrowią Mazowiecką! Koszmarna śmierć

i

Autor: tookapic/cc0/Pixabay.com Toyota przejechała po leżącym na drodze 60-latku w miejscowości Boguty-Pianki pod Ostrowią Mazowiecką

Fatalny wypadek

Toyota przejechała po 60-latku pod Ostrowią Mazowiecką! Koszmarna śmierć

2022-10-30 12:59

Toyota przejechała po leżącym na drodze 60-latku w miejscowości Boguty-Pianki pod Ostrowią Mazowiecką. Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 29, października, między godz. 22 a 23. Jak wstępnie informuje policja, prowadzący auto 51-latek, mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, jechał drogą wojewódzką nr 690, gdy najechał na prawym pasie na poszkodowanego.

Toyota przejechała po 60-latku pod Ostrowią Mazowiecką! Koszmarna śmierć

Kierujący toyotą mężczyzna przejechał po 60-latku, który leżał na drodze w miejscowości Boguty-Pianki pod Ostrowią Mazowiecką. W wyniku wypadku poszkodowany zginął na miejscu - wszystko działo się w sobotę, 29 października, między godz. 22 a 23, na drodze wojewódzkiej nr 690. Jak wstępnie informuje policja, 51-latek z powiatu pruszkowskiego jechał nieoświetlonym odcinkiem trasy, prawym pasem, gdy najechał na leżącego na jezdni 60-letniego mężczyznę. Jak dodają mundurowi, ofiara nie miała na sobie elementów odblaskowych i było od niej czuć alkohol, z kolei kierujący toyotą był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Pogrzeb 13-letniej Nadii, brutalnie zamorodowanej przez 19-letniego znajomego