Tragedia na torach w Ciechanowie. Mężczyzna wpadł pod pociąg. Wstrząsająca relacja strażaków. Odstąpiliśmy od udzielania pomocy

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Wypadek!

Tragedia na torach w Ciechanowie. Mężczyzna wpadł pod pociąg. Wstrząsająca relacja strażaków. "Odstąpiliśmy od udzielania pomocy"

2023-03-10 10:02

Wielka tragedia na torach. W piątek (10 marca) z samego rana w Ciechanowie przy ul. Fabrycznej pieszy wpadł pod pociąg! Na miejsce pilnie ruszył służby ratunkowe. Niestety, życia poszkodowanego nie udało się uratować. Strażacy odstąpili od udzielania pomocy z uwagi na obrażenia. Ruch kolejowy był przez długi czas sparaliżowany.

Tragedia w Ciechanowie. Nie żyje pieszy, wpadł pod pociąg

Do zdarzenia doszło około godz. 5 rano. - Pociąg relacji Działdowo - Warszawa śmiertelnie potrącił mężczyznę. Na razie nie znamy jego tożsamości. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności zdarzenia. Czynności policji zakończyły się o godzinie 8 i miejsce zostało przekazana kolei - przekazała w rozmowie z "Super Expressem" Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Jak dodała, wypadek miał miejsce daleko od dworca na dzikim przejściu przez tory.

Na miejsce pilnie ruszyli strażacy. Niestety, na ratunek nie było żadnych szans. - Odstąpiliśmy od udzielania pierwszej pomocy, obrażenia były zbyt rozległe. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przybył też zespół ratownictwa medycznego, który stwierdził zgon potrąconego mężczyzny.

Na trasie z Warszawy do Działdowa trwają utrudnienia. Wiele pociągów notuje kilkudziesięciominutowe opóźnienia. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają