Tragedia pod Makowem Mazowieckim. Nie żyją dwaj młodzi mężczyźni. Z samochodu nic nie zostało

i

Autor: POLICJA(2)

Wypadek!

Tragedia pod Makowem Mazowieckim. Nie żyją dwaj młodzi mężczyźni. Z samochodu nic nie zostało

2023-03-11 13:34

Tragedia pod Makowem Mazowieckim. W Zamościu, gm. Sypniewo, w sobotę (11 marca) doszło do wielkiego dramatu. Na drodze zginęły dwie młode osoby: 30-letni pasażer i 20-letni kierowca. Ich samochód wypadł z drogi i roztrzaskał się o drzewo. Na ratunek nie było żadnych szans. Samochód rozleciał się na kawałki. Wstępne ustalenia policji są szokujące. Kierowca nie powinien był wsiadać za kierownicę.

Tragiczny wypadek na drodze pod Makowem Mazowieckim. Nie żyją dwie osoby

O tragicznym wypadku poinformowała policja z Makowa Mazowieckiego. - Do zdarzenia doszło około godz. 3 w nocy. Według wstępnych ustaleń to kierujący fordem jadąc z Krasnosielca w kierunku Zamościa na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi, uderzył w znak drogowy i drzewo, a następnie wywrócił pojazd na bok. W wyniku tego zderzenia jadące autem 2 osoby poniosły śmierć na miejscu. W wypadku zginął 30 – letni pasażer i 20 – letni kierujący. Obaj to mieszkańcy powiatu makowskiego – informuje podkom. Monika Winnik.

Policjanci ustalili, że 20-latek nie miał prawa wsiadać "za kółko"! - kierujący posiadał aktualny sądowy zakaz kierowania pojazdami. Na miejscu wypadku policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora, które pozwolą wyjaśnić dokładny przebieg i przyczyny tego wypadku – informuje podkom. Winnik. Nie wiadomo, czy kierujący był trzeźwy. Prokuratura prawdopodobnie zleci dalsze badania.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki