WWW wypadek1.jpg

i

Autor: Autor: SE WWW wypadek1.jpg

Szok!

Tragedia w Błoniu. Chłopiec zginął na przejściu! 10-latka zmiótł peugeot

2023-08-09 17:12

Tragedia na przejściu dla pieszych. We wtorek, 8 sierpnia 10-letni chłopiec wpadł pod osobowego peugeota. Na miejsce pilnie ruszyły wszystkie służby: pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Ratownicy próbowali reanimować ranne dziecko. Niestety mimo ich wysiłków nic nie dało się zrobić. Chłopiec zmarł. Teraz prokuratura prowadzi śledztwo.

Błonie. Śmierć 10-latka na przejściu dla pieszych

Do tragedii doszło około południa. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na przejściu dla pieszych przy ul. Bieniewickiej w Błoniu. Mimo podjętych czynności ratunkowych 10-letni chłopiec poniósł śmierć. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim – informuje w rozmowie z „Super Expressem” Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy policji z powiatu warszawskiego zachodniego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dziecko w chwili wypadku poruszało się na rowerze. Nie wiemy jednak, czy przejeżdżało przez pasy w sposób niedozwolony. Dokładne okoliczności jego śmierci ustalą śledczy. Kierowca peugeota był trzeźwy.

O zdarzeniu informowali też w mediach społecznościowych druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Błoniu. - Dnia 08.08.2023 o godz. 11:55 zostaliśmy zadysponowani do potrącenia rowerzysty przy ul. Bieniewickiej - czytamy w komunikacie. Na mijescu pracowały 3 zastępy straży pożarnej i diwe karetki pogotowia. Była też policja i straż miejska.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany