Dramat w stolicy

Tragedia w centrum Warszawy. Ciało kobiety przed wejściem do metra. Runęła 7 pięter w dół

2023-07-26 10:24

Tragedia w centrum Warszawy. Chwilę po godzinie 20 we wtorek (25 lipca) w samym centrum stolicy rozegrał się dramat. Z 7. piętra wieżowca przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej wypadła młoda kobieta. Zginęła na miejscu. W związku wypadkiem, Warszawski Transport Publiczny postanowił na czas akcji zamknąć jedno z wejść do metra.

Tragedia w Warszawie. Ciało kobiety na ul. Świętokrzyskiej

Dramat rozegrał się wieczorem, 25 lipca w samym centrum Warszawy. Przy ul. Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej znaleziono ciało młodej kobiety na chodniku. Warszawski Transport Publiczny poinformował, minuty po dojeździe służb ratunkowych na miejsce, o zamknięciu jednego wyjścia z metra.

Z powodu zdarzenia w pobliżu wyjścia ze stacji metra Świętokrzyska na południowo-wschodnim narożniku skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, powyższe wyjście zostało zamknięte – czytaliśmy w komunikacie.

Jak udało nam się ustalić, kobieta, której ciało znaleziono na chodniku, kilka minut wcześniej wypadła z 7. piętra wieżowca. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 20:20. Sytuacja miała miejsce przy ul. Świętokrzyskiej 35. Z siódmego piętra wypadła kobieta. Nie miała przy sobie dokumentów – potwierdził podinsp. Robert Szumiata z policji.

To nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu. 4 lata temu z tego samego wieżowca, z 18. piętra wypadł nastolatek. Chłopak spadł na siedzącego przy stoliku pobliskiego fast fooda bezdomnego mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 18-latka. Ofiara samobójcy – starszy mężczyzna – w ciężkim stanie trafił na oddział intensywnej terapii do szpitala. Był połamany i nieprzytomny.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Samobójstwo - ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Czy temat samobójstw powinien być częściej poruszany?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany