Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu na Wilanowie

i

Autor: Marcin Smulczynski/Super Express

Potworna zbrodnia

Tragedia w Warszawie. Matka zabiła miesięczne dziecko. Morderstwo w oazie luksusu

2022-09-05 11:32

Obok koszmaru, który rozegrał się w mieszkaniu w Wilanowie, nie da się przejść obojętnie. 32-letnia kobieta brutalnie zaatakowała swoje dzieci! Gdy służby dotarły na miejsce, na ratunek dla zaledwie miesięcznej dziewczynki było już za późno. Jej zwłoki z wieloma ranami kłutymi leżały w łóżeczku. Oprócz martwego maleństwa w mieszkaniu byli też dwaj ranni chłopcy. A to wszystko w luksusowej dzielnicy, w której mieszkają warszawskie elity.

Brutalne morderstwo w oazie luksusu

Wilanów. Dzielnica Warszawy uznawana za jedną z najbardziej luksusowych i elitarnych. Nikt nie spodziewałby się, że dojdzie tam do tak przerażającego morderstwa. Z rąk władnej matki zginęła zaledwie miesięczna dziewczynka! Jej dwaj mali bracia zostali ranni.

Zobacz też: Makabra na Wilanowie. Nie żyje miesięczna dziewczynka, dwaj mali chłopcy są ranni. Matka jest poszukiwana

Do mrożących krew w żyłach scen doszło około godz. 1 w nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 września) w mieszkaniu przy al. Wilanowskiej. O rozgrywającej się tam tragedii miał poinformować swoją babcię 9-letni Oliwierek, pisząc jej przerażającą wiadomość, że „mama chce nas pozabijać”.

Gdy służby dotarły na miejsce, było już za późno na uratowanie życia zaledwie miesięcznej dziewczynki. Jej maleńkie zwłoki z wieloma ranami kłutymi leżały w łóżeczku. Dwaj mali chłopcy, bracia zamordowanej dziewczynki, zostali ranni. 3-letni Nataniel miał ranę tłuczoną głowy, a 9-letni Oliwier ranę ciętą szyi. Ich matki nie było razem z nimi w mieszkaniu. Policjanci odnaleźli 32-latkę na cmentarzu w Starych Babicach. Kobieta została zatrzymana i niebawem zostanie doprowadzona do prokuratury.

Groza w luksusowej dzielnicy Warszawy

Mieszkańcy Wilanowa nie mogą uwierzyć w to, co wydarzyło się w ich sąsiedztwie. To spokojna okolica. Mieszkają tam warszawski elity. Właśnie w tym rejonie Warszawy spokoju i swojego miejsca na ziemi szukają np. aktorzy, muzycy czy politycy. Wilanów zdecydowanie nie słynie z częstych i głośnych libacji alkoholowych czy patologicznych sytuacji, podczas których wszystko może się zdarzyć. Zdaniem sąsiadów rodzina, w której doszło do tragedii, również była dobrze sytuowana i spokojna.

- Jeszcze niedawno widziałam tę rodzinę, jak szli z wózkiem: zadbana mama, tata i dwoje synów. Widać było, że ten wózek jest drogi, był taki piękny, różowy, z jakimiś kwiatkami na budce. Patrząc na nich pomyślałam sobie: jak fajnie, że urodziła im się córeczka. To nie była biedna rodzina, żyli na wysokim poziomie w dużym mieszkaniu - powiedziała nam sąsiadka zatrzymanej 32-latki.

Co zatem było iskrą zapalną, która pchnęła matkę trójki dzieci do tak potwornej zbrodni? Wykażą to dopiero działania prokuratury i śledczych.

Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu
Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany