Tragedia w Warszawie. Miesięczna Selenka zamordowana na Wilanowie. Jest areszt dla matki

i

Autor: Marcin Smulczyński / Super Express; Shutterstock Tragedia w Warszawie. Miesięczna Selenka zamordowana na Wilanowie. Jest areszt dla matki

Horror w Wilanowie

Tragedia w Warszawie. Miesięczna Selenka zamordowana na Wilanowie. Jest areszt dla matki

2022-09-07 10:31

Obok wstrząsającego zabójstwa w Wilanowie nie sposób przejść obojętnie. 32-letnia Magdalena D.-M. w brutalny sposób pozbawiła życia swoją maleńką córeczkę Selenkę i raniła jej starszych braci. Kobieta przyznała się do winy i usłyszała zarzuty. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Horror w Wilanowie. Nie żyje miesięczna Selenka

Dramat rozegrał się w nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 września). Z nieoficjalnym informacji wynika, że przed śmiercią maleńkiej Selenki pomiędzy jej rodzicami 32-letnią Magdaleną D.-M. i jej mężem Tomaszem miało dojść do kłótni. Gdy mężczyzna wyszedł z mieszkania, doszło do makabry.

Zobacz też: Warszawa. Koszmar przy al. Wilanowskiej. Matka przyznała się do zabicia malutkiej Selenki

Zaledwie miesięczna Selenka zginęła od ran kłutych w klatkę piersiową. Ranni zostali również jej bracia - 3-letni Nataniel miał uraz głowy, a 9-letni Oliwier ranę ciętą szyi. Starszy z braci tragicznej nocy napisał jeszcze sms-a do babci, że "mama chce ich pozabijać". Rodzina wezwała na miejsce policję. Nim jednak na miejsce makabry przyjechali mundurowi, kobieta zdążyła uciec. Funkcjonariusze znaleźli ją na cmentarzu w Starych Babicach.

Prokuratura prowadzi śledztwo

Śledczy badają sprawę. Usiłują wyjaśnić, co właściwie wydarzyło się feralnej nocy i dlaczego doszło do tragedii. - We wtorek (6 września – red.) przeprowadzono czynności z udziałem podejrzanej, której przedstawiono zarzuty zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa małoletnich. Podejrzana przyznała się do zarzucanych jej czynów, jak również złożyła wyjaśnienia, których treść objęta jest tajemnicą śledztwa - przekazała Aleksandra Skrzyniarz rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Nie przegap: Makabryczne odkrycie na Pradze-Południe w Warszawie. Zwłoki mężczyzny wisiały na drzewie

Co więcej, prokurator złożył wniosek do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa o tymczasowe aresztowanie 32-latki.

- Sąd podzielił argumentację prokuratora i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy - powiedziała w rozmowie z PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu
Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Listen to "O rodzicach, którzy nie mają już sił … być rodzicami" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany