Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu na Wilanowie

i

Autor: Marcin Smulczynski/Super Express

Tragedia w Warszawie

Tragedia w Warszawie: Pokłóciła się z mężem i zabiła miesięczną córeczkę?! Najnowsze fakty

2022-09-05 14:00

Mrożąca krew w żyłach zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. W nocy z soboty na niedzielę w Wilanowie doszło do brutalnego morderstwa. 32-letnia Magdalena D.-M. zabiła swoją miesięczną córeczkę Selenę. Kobieta zaatakowała również dwóch synów – 3-letniego Nataniela i 9-letniego Oliwiera. W poniedziałek, 5 września przeprowadzono sekcję zwłok maleńkiej dziewczynki.

Horror w Wilanowie. Nie żyje miesięczne dziecko

Do potwornej śmierci zaledwie miesięcznej Selenki doszło w nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 września). Z nieoficjalnym informacji wynika, że przed śmiercią maleństwa pomiędzy jej rodzicami 32-letnią Magdaleną D.-M. i jej mężem Tomaszem miało dojść do kłótni. Gdy mężczyzna wyszedł z mieszkania, doszło do makabry.

Selenka zginęła od ran kłutych w klatkę piersiową. Rani zostali również jej bracia - 3-letni Nataniel miał uraz głowy, a 9-letni Oliwier ranę ciętą szyi. W nocy ranny 9-latek napisał do swojej babci sms-a, że "mama chce ich pozabijać". Według ustaleń PAP babcia po wiadomości od wnuczka skontaktowała się z drugim synem - szwagrem Magdaleny, i to on miał o sprawie poinformować policję.

Niestety, gdy mundurowi zjawili się na miejscu, było już za późno na ratunek dla miesięcznej dziewczynki.

Matka Selenki zatrzymana

Magdalena D.-M. przed przyjazdem policji uciekła z mieszkania. Kobieta została zatrzymana na cmentarzu w Starych Babicach. Następnie trafiła do szpitala, gdzie przebywa pod nadzorem policji. Nie wiadomo, kiedy 32-latka zostanie doprowadzona do prokuratury na przesłuchanie.

Nie przegap: Tragedia w Warszawie. Matka zabiła miesięczne dziecko. Morderstwo w oazie luksusu

Jak w rozmowie z „Super Expressem” poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz, zostało wszczęte śledztwo w tej mrożącej krew w żyłach sprawie. - Na dzisiaj (5 września -red.) zaplanowana została sekcja zwłok miesięcznego dziecka. Obecnie są to wszystkie informacje, które możemy udzielić - powiedziała.

Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu
Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
Listen to "O rodzicach, którzy nie mają już sił … być rodzicami" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany