Tragiczny wypadek pod Radzyminem. 42-latek nie żyje, policja szuka świadków

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express Tragiczny wypadek pod Radzyminem. 42-latek nie żyje, policja szuka świadków

Śmierć na drodze

Tragiczny wypadek pod Radzyminem. 42-latek nie żyje, policja szuka świadków

2023-01-05 11:25

Dramat rozegrał się w Wigilie, 24 grudnia, w miejscowości Łosie pod Radzyminem. 42-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja w Wołominie. Funkcjonariusze poszukują świadków tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny wypadek pod Radzyminem. Nie żyje pieszy

Koszmar rozegrał się w Wigilijną noc. Około godz. 22 w sobotę, 24 grudnia, w miejscowości Łosie w gminie Radzymin życie stracił 42-letni mężczyzna. Pieszy został potrącony przez 21-letniego kierującego samochodem marki Jeep. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń ciała, życia mężczyzny nie udało się uratować. 42-latek zginął na miejscu.

Jak informowała wówczas policja, 21-latek kierujący autem był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci z Wołomina pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Policja w Wołominie szuka świadków wypadku

Prowadząc czynności, wołomińscy policjanci szukają świadków koszmarnego wypadku w wigilijną noc. Każda informacja może pomóc w dokładnym ustaleniu okoliczności tragedii. "Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 7247259 lub 022 776-20-21" - apelują funkcjonariusze.

Sonda
Czy na miejscu wypadku powinno stawiać się krzyże?