Trumna w self storage? Nie zgadniesz co ludzie przechowują w swoich pomieszczeniach

2021-05-11 12:27
Less Mess Storage
Autor: materiały partnera Less Mess Storage

Self Storage to miejsce do przechowania rzeczy, które znajdziemy w największych polskich miastach. Liderem w branży jest firma Less Mess Storage - która posiada obecnie 4 oddziały w Warszawie, 2 w Trójmieście (Rumia i Kowale), 2 w Poznaniu, 2 w Krakowie i 1 we Wrocławiu.

Z usług self storage często korzystają osoby, którym brakuje miejsca w mieszkaniu trzymając tam np. sprzęt sportowy i sezonowy jak rowery, motocykle, opony w zimie, czy narty, sezonowe ubrania np. grube puchowe kurtki, ale również Ci, którzy remontują, przeprowadzają się i na krótki termin potrzebują przechować np. meble. Less Mess to również miejsce dla firmy, zarówno małej jak i dużej. Firmy przechowują towar, dokumenty, materiały marketingowe i rzeczy sezonowe, jak ogródki restauracyjne. Self Storage jest dobrym rozwiązaniem na przechowywanie towaru, zwłaszcza szybko rotującego. Szczególnie Less Mess upodobały sobie firmy e-commerce. To tu mogą pakować i wysyłać paczki - wszystko w jednym miejscu, uporządkowane a nie poupychane po kątach swojego domu czy biura.

Less Mess to świetne rozwiązanie podczas remontu - klienci zostawiają swoje rzeczy, by po prostu nie zostały zniszczone podczas prac w mieszkaniu i by nie przepychać ich z pomieszczenia do pomieszczenia. Taki proces stanowczo przeciąga remont - a wystarczy przewieźć rzeczy do najbliższego oddziału Less Mess Storage. Najem pomieszczenia na rzeczy jest możliwy już od 7 dni, a w razie przedłużającego się remontu umowę najmu też można przedłużyć. Wynajmując pomieszczenie w Less Mess Storage nie trzeba wiązać się długoterminową umową, zachowana jest odpowiednia temperatura i wilgotność a rzeczy będą bezpieczne, w prywatnych, oddzielonych od siebie pomieszczeniach.

Trumna w self storage? Nie zgadniesz co ludzie przechowują w swoich pomieszczeniach
Autor: materiały partnera Trumna w self storage? Nie zgadniesz co ludzie przechowują w swoich pomieszczeniach

To w Less Mess znajdziemy rozwiązanie na to co zrobić z rzeczami, gdy zaleje nam mieszkanie i musimy je osuszyć, jak i gdy dowiadujemy, się że czeka nas rozwód i nie wiemy gdzie znajdziemy nowe lokum, a co dopiero miejsce dla swoich rzeczy. W Less Mess znajdziesz też prywatność i miejsce dla rzeczy, których nie chciałbyś pokazywać całemu światu.

Jedną z takich komórek wynajęła starsza Pani, która przechowywała w niej trumnę i rzeczy niezbędne do jej własnego pogrzebu. Chciała w ten sposób odciążyć swoją rodzinę na wypadek jej śmierci, by nie musieli sobie tym zawracać głowy.

Przyszła Panna Młoda wynajęła pomieszczenie, ponieważ ze względu na pandemię musiała zmienić termin uroczystości, a w swoim mieszkaniu nie miała gdzie przechować alkoholu i rzeczy na ślub i wesele, a przede wszystkim ukryła w niej suknię ślubną - przed swoim narzeczonym.

Mama dwójki dzieci nie miała już miejsca w szafie, bo było tam coraz więcej ubrań i innych przedmiotów jej dzieci - zabrakło za to już miejsca na jej własne rzeczy, takie jak chociażby sukienki. Kupno nowej szafy? Nie wchodziło w grę, bo po prostu nie było na nią miejsca. Dzięki komórce w Less Mess udało jej się wszystko uporządkować i teraz ma przestrzeń dla siebie i swoich skarbów.

Less Mess Storage
Autor: materiały partnera Less Mess Storage

Świat Less Mess jest pełny historii życia i doświadczeń wielu osób

Możliwości wykorzystania takich małych magazynów są praktycznie nieograniczone. Zamawiasz sprzęty AGD a nie masz jeszcze kluczy do nowego mieszkania? Less Mess jest dla Ciebie. Zostaw rzeczy w jednym z pomieszczeń i wróć kiedy będziesz ich potrzebować. Oszczędzisz sobie tym samym proszenia o pomoc rodziny czy znajomych oraz nie musisz zastanawiać się czy ktoś nie zagląda do Twoich rzeczy - a jak wiemy bywa różnie. W Less Mess nikt poza Tobą nie będzie miał dostępu do Twoich rzeczy, a dostęp do nich masz każdego dnia, przez całą dobę.

Less Mess Storage
Autor: materiały partnera Less Mess Storage

Less Mess Storage - dla każdego i na każdą kieszeń

Cennik znajdziesz na stronie internetowej Less Mess. Wybierz dogodną lokalizację a następnie rozmiar konkretnego pomieszczenia. Pomagają w tym wizualizacje i opisy – można również skorzystać z pomocy pracowników wybranego oddziału. W danym pomieszczeniu można zmieścić więcej niż z pozoru się wydaje. Umowę również możesz podpisać zdalnie, bez wychodzenia z domu. Kartony i inne materiały opakowaniowe, których potrzebujesz do spakowania i zabezpieczenia swoich rzeczy możesz kupić na eKartony.pl, z dostawą pod same drzwi oraz w każdym oddziale Less Mess.

Less Mess jest dla każdego - i dla studenta, dla osób prywatnych, firm. Sprawdź i Ty i zobacz jakie to proste.

www.lessmess.storage

Less Mess Storage
Autor: materiały partnera Less Mess Storage

Artykuł Sponsorowany

Artykuł Sponsorowany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE