warszawa, pałac kultury

i

Autor: East News

Tydzień Jezusa pod PKiN

2016-08-10 15:30

Koncerty, warsztaty, projekcje filmów, spotkania z ciekawymi ludźmi i wykłady – 21 sierpnia przed Pałacem Kultury i Nauki zacznie się Tydzień Jezusa w Warszawie.

Impreza rozpocznie się w niedzielę 21 sierpnia o godz. 17 koncertami zespołów: Sienna Gospel Choir, Grzegorz Kloc i CorTuum. Od 22 do 26 sierpnia w godz. 10-22 scenę wypełnią warsztaty, przedstawienia, wykłady oraz koncerty innych zespołów. Wystąpią m.in. TeHillah, Gospel Rain, Jacek Pietrzak Band, Zeifert Projekt, Arci, Krzysztof Szczypuła.

W finałowym dniu Tygodnia Jezusa, czyli 27 sierpnia organizatorzy zaproszą mieszkańców Warszawy na Marsz dla Jezusa. Wyruszy on o godz. 14 z ul. Wiejskiej i przemaszeruje ulicami miasta pod Pałac Kultury i Nauki. Tam o godz. 17 odbędą się koncerty zespołów TGD i CorTuum oraz spektakl „Zrodzeni z Ducha" w wykonaniu grupy Teatr Jego Chwały.

Wydarzenia odbywać się będą na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony al. Jerozolimskich

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany