Ukrywał się nad morzem. Został doprowadzony do aresztu

i

Autor: KPP w Piasecznie Ukrywał się nad morzem. Został doprowadzony do aresztu

Policjanci górą

Ukrywał się nad morzem. Został doprowadzony do aresztu

2023-10-03 18:31

Sądy i prokuratury za młodym mężczyzną wydały aż 12 podstaw poszukiwawczych w tym 2 listy gończe. 22-latek, aby ukryć się przed policją, która poszukiwała go w związku z wieloma oszustwami, wyjechał do Gdańska. Mimo wszystkich swoich starań został zatrzymany, a później doprowadzony do zakładu karnego.

Poszukiwany z Mazowsza  zatrzymany nad morzem

Za mężczyzną zostało wydanych 12 podstaw poszukiwawczych, wliczając w to 2 listy gończe. 22-latek miał na koncie ponad roczną "odsiadkę". Z Piaseczna jak najszybciej wyjechał nad morze, aby tak się ukryć i uniknąć odpowiedzialności za czyny, które popełnił w przeszłości.

Piaseczyńscy funkcjonariusze ustalili podczas pracy operacyjnej dokładne adres, pod którym znajduje się poszukiwany. W czwartkowy poranek, 28 września, wraz ze stróżami prawa z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przyjechali na miejsce, by zabrać 22-latka. Mężczyzna po otworzeniu drzwi był w ogromnym szoku, ponieważ nie spodziewał się, że policja znajdzie go nad morzem.

- Miał nadzieję, że odległość dzieląca Piaseczno i Gdańsk zapewni mu bezpieczeństwo i bezkarność - poinformowała st. asp. Magdalena Gąsowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego. Na podstawie decyzji Sądu Rejonowego w Łodzi i Poznaniu spędzi tam 14 miesięcy.

QUIZ. Przysłowia o jesieni. Już pięć punktów będzie sukcesem!

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy! Dokończ przysłowie. "Gdy zbyt długo jesień trzyma..."
Nasi Partnerzy polecają