Urwane koła, powyginane barierki i rozbity luksusowy lincoln. Totalna demolka na Targówku

2022-05-20 19:58
Urwane koła, zgniecione barierki i rozbity luksusowy lincoln. Totalna demolka na Targówku
Autor: Tadeusz Mróz

Istna drogowa demolka na Targówku. W piątkowe popołudnie, na ulicy Radzymińskiej, doszło do zderzenia osobowego minivana z amerykańskim luksusowym lincolnem. Podczas potwornego zderzenia w autach pourywały się koła. Jeden z pojazdów rozbił w drobny mak również przydrożne barierki.

W piątek, 20 maja, około godziny 14.30 doszło do okropnego zderzenia dwóch pojazdów na Targówku. Biały Volkswagen Caddy na wysokości skrzyżowania ulic Kościeliskiej i Radzymińskiej podczas jazdy nagle zmienił kierunek i uderzył prosto w jadącego obok amerykańskiego złoto-srebrnego lincolna. Luksusowa osobówka pod wpływem uderzenia wbiła się w przydrożne metalowe barierki i na końcu obróciła się tyłem do kierunku jazdy. W autach urwały się dwa koła, a jedno zostało naderwane.

Co z pasażerami?

Lincolnem, oprócz kierowcy podróżowały dzieci. Na szczęście mimo groźnie wyglądających skutków zdarzenia, strat materialnych i zapewne wielkiego strachu, nikt nie ucierpiał w tej kolizji.

Brak służb ratunkowych

Kierowcy osobówek sami doszli do porozumienia i spisali na miejscu oświadczenie dotyczące winy jednego z nich. Uznali również, że nie będą wzywali do tego zdarzenia służb ratunkowych, ani policji. Rozbite auta zabrały holowniki.

Zobacz zdjęcia zrobione na miejscu kolizji przez naszego fotoreportera:

Rondo Waszyngtona wymaga kompletnego remontu. "Od 30 lat nic się tu nie zmieniło"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE