Usłyszał aż 61 zarzutów za oszustwa w sieci! Wyłudzał pieniądze za fikcyjne produkty

2020-05-08 8:43
Dostał aż 61 zarzutów za oszustwa w sieci
Autor: Komenda Stołeczna Policji Dostał aż 61 zarzutów za oszustwa w sieci

Bielańscy policjanci zatrzymali 48-latka podejrzanego o oszustwa na jednym z portali internetowych. Mężczyzna za podobne przestępstwa był już poszukiwany, w dalszym ciągu jednak oferował w sieci sprzedaż przedmiotów, których nie posiadał. Gdy w końcu trafił na policyjną komendę, usłyszał aż 61 zarzutów.

Do funkcjonariuszy z Bielan zgłosiły się osoby oszukane na jednym z portali internetowych. Sprzedawca oferował tam na sprzedaż miedzy innymi artykuły gospodarstwa domowego, damską galanterię i dodatki. Zamawiane i opłacone produkty jednak nigdy nie trafiały do klientów. Policyjne śledztwo doprowadziło do podejrzanego mężczyzny. Śledczy dotarli też do wielu innych osób z całego kraju pokrzywdzonych przez fikcyjnego sprzedawcę. Funkcjonariusze wpadli w końcu na trop mężczyzny, który był już poszukiwany za podobne przestępstwa. To 48-latek, który od razu trafił do policyjnej celi.


Posypały się mandaty i jest wielu zatrzymanych. Podsumowanie protestu przedsiębiorców [GALERIA]

Policjanci zgromadzili całą masę dowodów co pozwoliło na przedstawienie oszustowi 61 zarzutów doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. 48-latek został już umieszczony w więzieniu. Może tam spędzić nawet 8 lat.

Kultowy TARG ŚNIADANIOWY powraca na Żoliborz już w ten weekend! Tęskniliście?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ TEŻ JAK WYGLĄDAŁ PROTEST PRZEDSIĘBIORCÓW W WARSZAWIE:

Super Raport 7 V (goście: Biedroń, Jackowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE