UWAGA!

W Warszawie wyłączą prąd! Światła nie będzie w kilku dzielnicach. Na tych ulicach go zabraknie [LISTA]

2022-12-04 20:28

W Warszawie nie będzie prądu! Dystrybutor energii firma Stoen zapowiedział czasowe wyłączenie energii elektrycznej aż na ośmiu ulicach. Planowane przerwy w dostawie energii potrwają nawet 8 godzin! Warto więc się zawczasu przygotować się na przerwy w dostawach energii, bo już od poniedziałku (5 grudnia) w wielu mieszkaniach jej czasowo zabraknie.

Warszawa. Planowanie wyłączenia prądu w grudniu. Na tych ulicach go zabraknie

Przerwa dostawie prądu, to dużą niedogodność. Przyszedł grudzień i szybko robi się ciemno. Do tego trzeba wcześniej przygotować np. lodówkę i naładować telefon. Na czas przerwy w dostawie prądu trzeba się też niestety pożegnać z dostępem do internetu WiFi. W najbliższych dniach mieszkańców Warszawy niestety czekają takie wyzwania. Już w poniedziałek (5 grudnia) warszawiacy muszą być na to gotowi. Dlaczego w Warszawie w nie których miejscach zabraknie prądu? Wiąże się to z m.in. z przebudową napowietrznych linii energetycznych i pracami pomiarowymi.

Na szczęście problemy z energią elektryczną nie dotkną wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Planowane wyłączenia prądu obejmą jedynie niektóre ulice i budynki. Informacje o planowanym wyłączeniu prądu w Warszawie podaje Stoen Operator. Dla ułatwienia przygotowaliśmy szczegółowy informator. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień w dostawach prądu.

Gdzie i kiedy w Warszawie nie będzie prądu? Szczegółową rozpiskę godzin i adresów znajdziesz w poniższej galerii:

Sonda
Czy kiedyś odłączono Ci prąd lub gaz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają