Warszawa. Ciężarówka na TORACH! Ale jak on to zrobił?

2020-06-29 22:07 DS
Ciężarówka na torach na Woli
Autor: ANETA SKUBIDA/FACEBOOK Ciężarówka na torach na Woli

Ten kierowca przeszedł samego siebie! W poniedziałkowe popołudnie tirowiec wjechał pod prąd na torowisko i zablokował ruch tramwajów na ul. Okopowej. Tym samym zasłużył na tytuł najbardziej niezdarnego kierowcy w stolicy.

Internauci zadają sobie pytanie jak mogło dojść do tak kuriozalnej sytuacji. Prawdopodobnie kierowca jechał skrajnym lewym pasem ul. Towarowej i chciał kontynuować podróż ul. Okopową. Na skrzyżowaniu nie zauważył, że droga odbija lekko w prawą stronę i pojechał na wprost. Zignorował znak zakazu i jak gdyby nigdy nic przez kilkadziesiąt metrów sunął po torach tramwajowych.

Błonie. MASAKRA na skrzyżowaniu pod Warszawą! TIR staranował osobówki!

Gdy kierowca zauważył swój błąd było już za późno na zmianę decyzji. Tir zaparkował na wysokości przystanku przy Okopowa blokując przejazd tramwajów. Świadkowie zdarzenia mówią, że kierowca był obywatelem Francji. Na miejscu interweniowali pracownicy nadzoru ruchu.

Wybory 2020 Warszawa. Tak głosowały dzielnice! WYNIKI

Jak się jednak okazuje, kierowca nie był pierwszym, który pomylił drogi. Okoliczni mieszkańcy przyznają, że podobne wybryki zdarzały się innym "mistrzom kierownicy".  - Który to już raz?! Ja stanowczo optuję za zakazem wjeżdżania ciężarówek na Okopową albo testowaniu inteligencji zanim kogoś tu wpuszczą... - pisze pod zdjęciem Pani Kamila.  - To skrzyżowanie jest źle wyprofilowane i czas najwyższy, aby w tym miejscu pojawiło się rondo. Zakazy nie rozwiążą problemu - samochodom osobowym też zdarzało się wjeżdżać w to miejsce. - przyznaje kolejny internauta.

Warszawa. OBERWANIE chmury w stolicy. KATASTROFALNE warunki na drogach! Miasto sparaliżowane [GALERIA, WIDEO]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Artur Dziambor: Duda i Trzaskowski będą się przytulać do Konfederacji [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.