Warszawa. OBERWANIE chmury w stolicy. KATASTROFALNE warunki na drogach! Miasto sparaliżowane [GALERIA, WIDEO]

2020-06-29 18:44 DS
Tak ulewa topi Warszawę
Autor: EAST NEWS Tak ulewa topi Warszawę

Po kilku dniach upałów ulewy powróciły do stolicy. Przed godziną 17 nad miastem zaczęło gwałtownie padać! Nieprzejezdne są ważne ulice w Warszawie. Część z nich zamieniła się w jeziora!

Ulewne deszcze przetoczyły się przez całe miasto. Drzewa łamały się od wiatru, a ulice w kilka minut stały się nieprzejezdne. - W ciągu ostatnich 30 minut strażacy interweniowali 300 razy - mówi kpt. Wojciech Kapczyński z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Woda zalała m.in Trasę Łazienkowską w rejonie Rozbratu. Studzienki zamieniły się w fontanny! Przejazd jest niemożliwy, a w okolicy tworzą się ogromne korki. Po raz kolejny zablokowana została Wisłostrada w okolicy cytadeli. Na jezdni w kierunku Łomianek zebrało się prawie 100 cm wody!

Plaga szczurów na Pradze Północ: Remont przy Szwedzkiej 9 się przedłuża!

Armagedon pogodowy w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyłączona została stacja metra Ratusz Arsenał. - Ze względu na aktualną sytuację związaną z intensywnymi opadami deszczu pociągi metra nie zatrzymują się na stacji Ratusz Arsenał - poinformowało Metro Warszawski. Pociągi przejeżdżają przez stację bez zatrzymania.

Wybory 2020 Warszawa. Tak głosowały dzielnice! WYNIKI

Zalana została popularna "patelnia" w centrum Warszawy. Ponadto nie działa sygnalizacja świetlna na najważniejszych skrzyżowaniach w mieście np. na rondzie ONZ i placu Zawiszy. Woda sparaliżowała m.in ul. Francuską, ul. Gwiaździstą, ul. Świętokrzyską.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.