Plaga szczurów na Pradze Północ: Remont przy Szwedzkiej 9 się przedłuża!

2020-06-29 15:52 Alina Makarczuk
Remont przy Szwedzkiej 9 się przedłuża
Autor: Alina Makarczuk Remont przy Szwedzkiej 9 się przedłuża

Kamienica na Pradze Północ jest już po deratyzacji, ale wciąż trwa łatanie dziur, malowanie kuchni i odnawianie podłóg. Jedna z rodzin, którą dotknęła plaga szczurów, przez dwa tygodnie musiała spać w samochodzie.​ Władze dzielnicy zapewnili matce z dzieckiem pokój w hotelu na czas remontu. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Pracy jest dużo! Dlatego remont mieszkania, który miał trwać 7 dni, potrwa kolejne tyle. Kamienica na Pradze Północ jest już po deratyzacji, ale wciąż trwa łatanie dziur, malowanie kuchni i odnawianie podłóg. Jedna z rodzin, którą dotknęła plaga szczurów, przez dwa tygodnie musiała spać w samochodzie.​ Władze dzielnicy zapewnili matce z dzieckiem pokój w hotelu na czas remontu. Zostaną tam do momentu oddania mieszkania.

- Trwa remont. Jest remontowana kuchnia, łazienka. Jeszcze został pokój, a więc przypuszczam, że remont potrwa do końca tego tygodnia. Cieszymy się z synem, że nie musimy już spać w samochodzie. Mamy zapewniony hotel na czas remontu. Chcemy już jak najszybciej wrócić do domu - mówi radiu ESKA lokatorka kamienicy Pani Anna.

Jak informowaliśmy w połowie czerwca, po nagłośnieniu problemu z plagą szczurów w kamienicy przy Szwedzkiej na Pradze Północ oraz naszej interwencji - udało się przenieść nękaną przez szczury rodzinę do hotelu. Dzielnica zleci jeszcze w tym tygodniu kompleksową deratyzację. Na ten cel przeznacza na razie 80 tys.zł. Program obejmie jednocześnie 36 kamienic.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - kobieta z dzieckiem będą mogli wrócić do domu już na początku lipca.

Postęp prac przy budowie portu lotniczego w Radomiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.