POGODA W WARSZAWIE

Czwartek powitał nas grzmotami i ulewą. To jednak nie koniec! Burze powrócą jeszcze dziś.Nie są to z pewnością najlepsze informacje dla mieszkańców Warszawy. IMGW wydało ostrzeżenia!

dodano 2-7-2020

Gwałtowne ulewy nękają Warszawę co kilka dni. Mieszkańcy są przerażeni skutkami ostatnich nawałnic. Czy będzie można spać spokojnie?

dodano 1-7-2020

Jeszcze dwa tygodnie temu alarmowaliśmy o wysychającej Wiśle. Teraz sytuacja jest całkowicie inna. W Warszawie dawno nie było tyle wody, a wszystko to przez ulewne deszcze.

dodano 1-7-2020

Pogoda w Warszawie w ostatnich dniach płata nam figle. Ulewne deszcze i porywisty wiatr sieją spustoszenie w stolicy. Czy tak też będzie tym razem? Jaka będzie pogoda w środę? Synoptycy mają dobre ...

dodano 1-7-2020

Wczorajsza ulewa sparaliżowała miasto. Ulice zamieniły się w potoki, a studzienki w gejzery. Mieszkańcy obawiają się kolejnych podtopień i burz. Czy dziś również czekają nas gwałtowne opady?

dodano 30-6-2020

To, co działo się w Warszawie wczoraj po południu przypominało sceny z katastroficznego filmu. Ciemne chmury pojawiły się nad miastem przed godziną 17. Po chwili lunęła z nich ściana wody. Za oknam...

dodano 30-6-2020

Po poniedziałkowych ulewach czeka nas w Warszawie bardzo przyjemny dzień. Choć słońce będzie się raczej przebijać zza chmur to przez cały dzień będzie ciepło. Dziś nie będą nam potrzebne parasole.

dodano 30-6-2020

Ulewa przetoczyła się przez miasto w poniedziałkowe popołudnie. Strażacy wciąż walczą z jej skutkami. Podtopione są warszawskie ulice, domy i piwnice.

dodano 29-6-2020

Po kilku dniach upałów ulewy powróciły do stolicy. Przed godziną 17 nad miastem zaczęło gwałtownie padać! Nieprzejezdne są ważne ulice w Warszawie. Część z nich zamieniła się w jeziora!

dodano 29-6-2020

Po kilku spokojniejszych dniach do stolicy wracają gwałtowne burze. Znów możliwe są lokalne podtopienia. IMGW i RCB ostrzegają mieszkańców!

dodano 29-6-2020

Jak na razie kalendarzowe lato nas nie rozpieszcza. Znowu musimy przygotować się na pochmurny dzień. Wielu z nas zadaje sobie pytanie, kiedy w końcu doczekamy się upragnionego ciepła?

dodano 25-6-2020

Deszcz w Warszawie pada nieprzerwanie od południa. Burza przeszła przez północne dzielnice Warszawy oraz okoliczne miejscowości. Trasa S8 stała się kompletnie nieprzejezdna. Samochody utknęły w kor...

dodano 22-6-2020