Warszawa. Do rozdania mamy tablety i paczki niespodzianki [GRAFIKA]

2020-12-01 10:59 Olga Karaban
Gwiazdkowa niespodzianka! Do rozdania mamy tablety i paczki niespodzianki
Autor: SE

Moc atrakcji tylko z Super Expressem! Razem z partnerami akcji przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek! Do rozdania mamy tablety i wspaniałe paczki świąteczne! Jak wziąć udział w zabawie? Link do zgłoszenia znajdziesz w poniższym artykule!

Pandemia nie odwołuje świąt! Akcja „Gwiazdkowe Marzenie” właśnie ruszyła. Wraz z burmistrzami kilku dzielnic, firmą Oskroba oraz spółką SKM i centrum handlowym Szembeka przygotujemy dzieciom wspaniałe świąteczne niespodzianki. – Kochane dzieci, piszcie listy, prezenty czekają – zapraszamy!

Od lat razem z naszymi partnerami staramy się, by dzieci z potrzebujących rodzin z Warszawy miały udane święta. Również w tym roku przygotowaliśmy podarunki dla najmłodszych warszawiaków. Wystarczy napisać list, dołączyć do niego rysunek oraz zdjęcie. Te najbardziej wzruszające historie opublikujemy i nagrodzimy ich autorów.

Prezenty wspólnie przygotuje redakcja „Super Expressu”, piekarnia Oskroba, spółka SKM, centrum handlowe Szembeka oraz burmistrzowie: Bemowa, Białołęki, Pragi-Północ, Ursynowa i Wilanowa. Zgłaszać się do świątecznego konkursu można na stronie www.gwiazdkowemarzenie.se.pl.

W tym roku wyszydełkuję sobie święta