Pożar w tramwaju

i

Autor: Tadeusz Mróz Pożar w tramwaju

Warszawa: DRAMAT w tramwaju! Skład zaczął płonąć! [GALERIA]

2020-10-06 19:57

Chwilę grozy przeżyli pasażerowie tramwaju linii 25. W pewnym momencie się zadymiło w tylnej części tramwaju! To był pożar! Spanikowani pasażerowie myśleli, że to już koniec! Na szczęście udało się pokonać żywioł! Ogromne utrudnienia na torowisku i jezdni!

- Koło godz. 19 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze tramwaju na rogu ulic Targowej i Al. Zielenieckiej - informuje kpt. Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej. Nikt nie wie co było przyczyną pożaru, najprawdopodobniej było to spięcie z linią trakcyjną. - Doszło do niewielkiego pożaru pod tramwajem. - informują strażacy. Najwięcej strachu najedli się pasażerowie tylnej części tramwaju, gdyż to tam doszło do zadymienia! Na szczęście nikomu nic się nie stało, skończyło się tylko na strachu, a wszyscy pasażerowie opuścili skład o własnych siłach. Na miejscu pożaru szybko pojawili się strażacy i wygrali walkę z żywiołem. - Na miejscu pojawiły się trzy zastępy PSP. - informuje oficer prasowy Straży Pożarnej.

Według relacji świadków zdarzenia jest już bezpiecznie, ale tramwaj czeka na zabranie do najbliższej pętli. Na miejscu jest jeszcze straż pożarna, pogotowie Unimog oraz dźwig. Z tego powodu są ogromne utrudnienia na torowisku i na jezdni! Zablokowany jest jeden pas ronda w kierunku Grochowa, a linie trakcyjne przy ul. Targowej zostały wyłączone.

Warszawa: Pierwszy etap prac zakończony, ale wciąż są utrudnienia na drogach

WTP ogłosił utrudnienia w kursowaniu tramwajów:

Utrudnienia w kursowaniu linii 3, 6, 7, 22, 25, 26Z powodu zablokowanego przejazdu dla tramwajów na ul. Targowej na odcinku al. Zieleniecka – Kijowska tramwaje linii 3, 6, 7, 22, 25, 26 zostały skierowane na trasy skrócone i objazdowe.

Przepraszamy za utrudnienia

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany