Warszawa: DRAMATYCZNY pościg ulicami stolicy. POSTRZELONY 20-latek PRZEJECHAŁ policjantkę [WIDEO]

2020-07-16 15:02 Dawid Skrzypiński
Staranował autem policjantów
Autor: Materiały Policji Staranował autem policjantów

Z pozoru rutynowa akcja zakończyła się strzelaniną i pościgiem. Prawdziwe piekło rozegrało się na ul. Deszczowej na Targówku. Na terenie jednego z komisów policjanci próbowali zatrzymać poszukiwanego, 20-letniego złodzieja. Młody mężczyzna na widok patrolu od razu rzucił się do ucieczki!

20-latek podbiegł do auta, odpalił silnik i ruszył z piskiem opon sportowym leksusem. Policjanci za wszelką cenę próbowali go powstrzymać, lecz furiat nie zamierzał odpuszczać. Jeden z mundurowych zdołał otworzyć drzwi od strony kierowcy. Nagle mężczyzna wjechał prosto w interweniującą policjantkę! Ta przekoziołkowała przez maskę i runęła na ziemię! Funkcjonariusze otworzyli ogień.

Warszawa: Na remontowanej al. Jana Pawła II kładą lastryko! Te płyty pamiętamy z nagrobków! [GALERIA]

Pościg za bandytą. Ranny rozjechał policjantkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- W związku z bezpośrednim zagrożeniem życia i zdrowia policjanci oddali kilka strzałów – mówi sierż. szt. Irmina Sulich. Jedna z kul trafiła kierowcę. Mimo to złodziej przejechał przez zamkniętą bramę i wyjechał prosto na drogę. Natychmiast zaczęła się policyjna obława. Białego leksusa szukali policjanci z całego miasta.

Warszawa. DRAMAT na Białołęce! Motocykl WBIŁ SIĘ w SAMOCHÓD! Są RANNI! [GALERIA]

20-latek wpadł po niecałej godzinie, Uciekł do Wyszkowa, gdzie porzucił swój samochód! Mocno krwawił! Ślady krwi były widoczne w aucie. Po chwili policjanci ze specjalnej grupy "Skorpion" zatrzymali biegnącego mężczyznę. 20-latek został opatrzony i trafił do szpitala. Przez cały czas pilnują go policjanci. Gdy tylko wyzdrowieje to szpitalne łóżko zamieni na więzienną celę. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi on w areszcie. Za czynną napaść na funkcjonariuszy grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Warszawa: TRAGICZNY wypadek na Trakcie Brzeskim! Są poszkodowani! JEDNA OSOBA NIE ŻYJE! [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.