WARSZAWA. Imprezowy weekend w stolicy - FESTYNY, KONCERTY w weekend 8-9.09.2012

2012-09-07 3:30

Dożynki z Eleni (56 l.), fitnessowa impreza z Liberem (31 l.), a może bardzo kobiecy Marsz Różowej Wstążki i bezpłatne badania pod Pałacem Kultury? Sprawdźcie, gdzie możecie spotkać się w piątek i sobotę!

Przez cały piątek i całą sobotę na Agrykoli można bawić się podczas święta Tyrolu. Pod koniec lata warszawiacy przeżyją tam prawdziwą alpejską zimę. Na gości czekać będzie tyrolskie igloo i cztery tory do gry w austriacki curling, plac zabaw z prawdziwym śniegiem prosto z Tyrolu, konkurs dla rodzin na najpiękniejszą rzeźbę ze śniegu oraz pokaz profesjonalnego rzeźbienia w lodzie.

Gościem sobotnich białołęckich dożynek przy kościele Narodzenia NMP przy ul. Klasyków 21/23 będzie Eleni, która zaśpiewa wszystkie swoje największe hity. Impreza rozpocznie się o godz. 18 uroczystą mszą świętą, potem rolnicy, mieszkańcy i przedstawiciele władz Białołęki złożą dary z owoców, warzyw i zbóż.

Amatorzy zdrowego stylu życia w sobotę w godz. 12-20 mogą odwiedzić Centrum Targówek i wziąć udział w fitnessowym pikniku. Na gości czekają pokazy zajęć dla dorosłych i dzieci (m.in. minifitness, karate, szermierka, zumba, batucada), darmowe grillowanie i wino oraz koncert Libera i Mijala o godz. 14. Z kolei w CH Warszawa Wileńska również w sobotę, w godz. 11-19 odbędzie się piknik rodzinny "Modna jesień". Na całe rodziny będą czekać porady stylisty, atelier fotograficzne, wizażyści, fryzjerzy oraz kącik zabaw i konkursy z nagrodami.

W sobotę przez stolicę przejdzie XV Jubileuszowy Marsz Różowej Wstążki. W akcji "Piersi w mieście" organizowanej przez istniejący od ćwierć wieku klub Amazonki Warszawa-Centrum wezmą udział lubiane celebrytki z Agatą Młynarską (47 l.) na czele. Marsz wyruszy w południe z Nowego Światu (róg ul. Chmielnej) i przejdzie ulicami Chmielną i Marszałkowską na plac Defilad. Tam od godz. 17 będzie można wykonać bezpłatnie USG, mammografię, skonsultować się ze specjalistami i skorzystać z porad brafitterek, makijażystów i dietetyków. Panie będą próbować też pobić rekord Guinnessa w samobadaniu piersi.