Jeden go potrącił, drugi przejechał. Tragedia w Alejach Jerozolimskich

i

Autor: Tadeusz Mróz

Tragedia!

Warszawa. Jeden go potrącił, drugi przejechał. Tragedia w Alejach Jerozolimskich

2023-12-01 22:14

Kolejny dramat na drodze w Warszawie. W piątek (1 grudnia) pieszego na Ochocie najpierw potrącił ford, a później przejechał peugeot. Mężczyzna przechodził przez Aleje Jerozolimskie w niedozwolonym miejscu. Rannego karetka pogotowia pilnie zabrała do szpitala. Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń jego stan jest bardzo ciężki.

Warszawa. Potrącił go ford, przejechał peugeot. Wszedł na jezdnię w niedozwolonym miejscu

Tragiczne sceny rozegrały się długo po zmroku, około godziny 20. Jak ustalił reporter „Super Expressu”, mężczyzna wszedł na trzypasmową jezdnię pobliżu centrum handlowego Blue City, za rondem Zesłańców Syberyjskich w stronę Ursusa. Gdy był na trzecim pasie w pieszego wjechało auto. Ford uderzył go lewą stroną. Siła uderzenia ścięła mężczyznę z nóg. Chwilę później w pieszego wjechał osobowy peugeot.

Świadkowie zdarzenia pilnie wezwali pomoc. Na miejsce przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy zajęli się poszkodowanym i zawieźli go do szpitala. Zjawili się też funkcjonariusze policji, którzy przebadali uczestników wypadku alkomatem. Po badaniu obaj kierowcy zostali puszczeni do domów. Teraz policjanci zajmą się wyjaśnieniem dlaczego doszło do tragedii i skąd pieszy wziął się na ruchliwej trasie.

Jeden go potrącił, drugi przejechał. Tragedia w Alejach Jerozolimskich

i

Autor: Tadeusz Mróz
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie, jeżdżąc po polskich drogach?