Dramat w Warszawie

Warszawa. Koszmar na Bemowie. Roczna dziewczynka runęła z 4 piętra. Dramatyczna akcja ratunkowa

2022-08-25 20:54

Tragedia na warszawskim Bemowie. Roczne dziecko wypadło z 4 piętra! Koszmarne zajście miało miejsce w czwartek (25 sierpnia) na ul. Pełczyńskiego na Bemowie. Na miejscu pracowała policja, straż pożarna, lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak podaje policja, rodzice dziecka byli trzeźwi. Jak doszło do tej tragedii?

Bemowo. Dziecko wypadło z balkonu na 4 piętrze

Wszystko rozegrało się wieczorem. - O godzinie 18:20 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Gen. Pełczyńskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko wypadło z czwartego piętra. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR. Rodzice zostali przebadani na obecność alkoholu, są trzeźwi – przekazał Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Koszmarny wypadek w Bemowie. Maleńkie dziecko wyleciało przez okno samochodu

Przy budynku, w którym doszło do koszmarnego zdarzenia lądował helikopter. Jak ustalili reporterzy „Super Expressu” dziecko trafiło do szpitala na ul. Żwirki i Wigury. Pojechało tam zwykłą karetką w asyście lekarza, który przyleciał śmigłowcem. Nie wiadomo w jakim stanie jest poszkodowana dziewczynka.

Dziecko wypadło z 4 piętra. W jakim jest stanie?

Dziecko spadło z bardzo dużej wysokości. Szczęśliwie upadło nie na beton, tylko na trawnik, który znajduje się w ogródkach poniżej balkonów. Służby jednak nie podają informacji w jakim jest stanie.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Listen to "Numer 112 - jak wygląda praca operatora" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany