List na ogrodzeniu

i

Autor: Czytelnik

Szok!

Warszawa. List i bukiet czerwonych róż przyczepione do ogrodzenia. Wzruszenie odbiera mowę. „Proszę Panią o telefon”

2023-08-13 13:19

Na Woli pojawiła się niezwykła wiadomość. Na ogrodzeniu przy ul. Obozowej ktoś przyczepił piękny bukiet czerwonych róż, a obok krótki list. Jego treść chwyta za serce. Wynika z niego, że dwoje starszych ludzi spotkało się, być może coś między nimi na chwilę zaiskrzyło. Nie mieli jednak jak się skontaktować. Wtedy emeryt postanowił zawalczyć o względy poznanej kobiety.

Warszawa. Poruszający list i bukiet czerwonych róż na ogrodzeniu

To historia miłosna niczym z filmowego ekranu. List pojawił się przy ul. Obozowej w połowie lipca. Uwagę przechodniów w szczególności przykuwały czerwone róże. Na kartce ktoś napisał (pisownia oryginalna): - "Starsza Pani w okularach mieszkająca przy ul. Obozowej. Robiła zakupy w Biedronce w sobotę. W tym miejscu rozstaliśmy się bez kontaktu. Nie mieliśmy tel. ani nic do pisania. Uprzejmie proszę zadzwonić będę czekał na telefon. Mój tel. (do wiadomości redakcji) – można było przeczytać na kartce z zeszytu w kratkę.

Wiele osób zastanawiało się, jaki będzie finał tej historii. Zdjęcie pojawiło się nawet na jednej z grup mieszkańców w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy skontaktować się z autorem wiadomości. - Kobieta, którą poznałem była wyjątkowa – stwierdził krótko. Liścik zadziałał, pani poznana w kolejce w Biedronce oddzwoniła, ale nie przerodziło się to w bliższą znajomość, choć - jak się okazało - oboje są samotni. Nie było więc love story emerytów.

List na ogrodzeniu

i

Autor: Czytelnik
Sonda
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
Listen on Spreaker.