Wyznali sobie miłość przy Królu Lwie. Alicja i Paweł razem na całe życie!

i

Autor: Super Express

Wyznali sobie miłość przy "Królu Lwie". Alicja i Paweł razem na całe życie!

Po ośmiu latach związku, w przepięknej scenerii dworu w Mościbrodach i akompaniamencie muzyki z "Króla Lwa" powiedzieli sobie "tak". Dziennikarka działu warszawskiego Alicja Guz i jej życiowy wybranek Paweł Franczuk rozpoczęli w sobotę nowy rozdział w swoim życiu. Po pięknej ceremonii zabawa trwała do białego rana!

Ich związek to przykład idealnej synergii między "Super Expressem" a PKP. Gdy koleje losu skierowały ich na wspólny tor, zaiskrzyło niemal od razu. Przez lata miłość między Alicją Guz i Pawłem Franczukiem rozkwitła niczym kwiat lotosu. Ich przyrzeczenie przed wójtem gminy Wiśniew Krzysztofem Kryszczukiem było więc czysto formalne. Już 15 minut później pochwalili się obrączkami na rękach i ruszyli do pierwszego tańca... w stodole! - Poznaliśmy się przypadkiem na domówce. Na pierwszą randkę nie przyszłam, bo... zapomniałam, ale na kolejne już chodziłam - przyznaje z uśmiechem Alicja. Koleżanki i koledzy z "Super Expressu", życzą nowożeńcom miłości bez granic, szczęścia i spełnienia marzeń!

Alicja Guz i Paweł Franczuk

i

Autor: Super Express Alicja Guz i Paweł Franczuk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE