Warszawa. Naćpany prowadził samochód! Wpadł w ręce strażników

i

Autor: Straż Miejska Warszawa

Szok!

Warszawa. Naćpany prowadził samochód! Wpadł w ręce strażników

2023-06-02 22:00

Strażnicy miejscy z Warszawy zatrzymali naćpanego kierowcę. Groźna sytuacja miała miejsce w czwartek, 1 czerwca na skrzyżowaniu przy ul. Modlińskiej. Do patrolu podbiegł nagle mężczyzna, który powiedział, że nissana stojącego obok prowadzić nietrzeźwy kierowca. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za wskazanym autem. Okazało się, że zgaszający miał rację. Kierowca nie wiedział, co się dzieje.

Warszawa. Naćpany kierowca jechał Modlińską. Interweniowała straż miejska

Interwencja miała miejsce koło północy. Gdy strażnicy podeszli do wskazanego auta, szybko okazało się, że kierowca nie powinien wsiadać za kółko. - W czwartek, 1 czerwca, tuż przed północą do strażników stojących na skrzyżowaniu przy Modlińskiej i oczekujących na zmianę świateł podbiegł mężczyzna i zdenerwowanym głosem poinformował, że nissana stojącego na prawym pasie prowadzi nietrzeźwy kierowca. Kiedy strażnicy podjęli interwencję i podeszli do kierującego, ten zaczął zachowywać się nerwowo. Strażnicy wydali polecenie wyłączenia silnika, a następnie poprosili o dokumenty. Mężczyzna z trudem odpowiadał na zadawane pytania, miał zaburzoną percepcję, a jego źrenice były powiększone. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierujący nissanem jest pod wpływem narkotyków – opisują w komunikacie strażnicy.

Na miejsce przyjechał patrol policji, który zbadał kierowcę nissana. Był pod wpływem marihuany, a na dodatek miał przy sobie jej porcję. Odpowie za prowadzenie pod wpływem oraz posiadanie.

Sonda
Czy jesteś za zaostrzeniem kar dla pijanych i naćpanych kierowców?