Ostra chryja, kobiety pobiły się w tramwaju! Wstrzymały ruch na trasie. Co tam się działo!?

i

Autor: Marcin Wziontek / Super Express Ostra chryja, kobiety pobiły się w tramwaju! Wstrzymały ruch na trasie. Co tam się działo!?

Szok!

Warszawa: Ostra chryja, kobiety pobiły się w tramwaju! Wstrzymały ruch na trasie. Co tam się działo!?

2023-07-19 17:53

Ostra zadyma w tramwaju w Warszawie! Dwie kobiety pobiły się w jednym z pojazdów linii numer 17. Jedna z uczestniczek bójki wymagała pomocy. Do awantury doszło około godz. 15 na linii w kierunku Winnicy w okolicach przystanku Marymont. Na miejsce przyjechała policja. Co tam się wydarzyło?

Warszawa. Kobiety pobiły się w tramwaju i wstrzymały ruch

Zdarzenie potwierdza stołeczna policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.02. Dotyczyło sprzeczki pomiędzy dwiema kobietami w tramwaju linii numer 17 na wysokości metra Marymont. Policjanci przyjechali na miejsce, a wezwana karetka pogotowia zabrała jedną z kobiet do szpitala - przekazał nam Rafał Markiewicz, oficer prasowy warszawskiej policji.

Na razie nie wiemy, jak doszło do tej bójki ani w jakim stanie jest kobieta, która trafiła do szpitala. Na trasie występowały utrudnienia w kursowaniu dwóch linii: 6 i 17. Tramwaje notowały opóźnienia.

Do jeszcze bardziej dramatycznych wydarzeń doszło w październiku. Dantejskie sceny rozegrały się w niedzielny poranek na rondzie Waszyngtona. 26-letni napastnik uzbrojony w nóż atakował dwóch innych mężczyzn w tramwaju! Sytuacja mogłaby zakończyć się rozlewem krwi, gdyby nie interwencja strażników miejskich patrolujących okolicę. Więcej pprzeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem pobicia innego człowieka?