Skutki burzy

i

Autor: EAST NEWS Skutki burzy

Warszawa: Pogodowy ARMAGEDON w stolicy. Drzewa ŁAMAŁY SIĘ jak zapałki! [GALERIA]

2020-08-31 10:48

To był prawdziwy kataklizm! Ostatni wakacyjny weekend pożegnał nas ogromną nawałnicą. Nad Warszawą co chwilę błyskały jasne pioruny. Czegoś takiego w stolicy nie było od dawna!

Prawdziwy pogody armagedon rozpoczął się około 21. Ulewny deszcz w kilka minut zalał ulice. Nieprzejezdna w obu kierunkach była Wisłostrada. Ponad metr wody pojawił na wysokości ul. Krasińskiego. Strażacy z Mazowsza wyjeżdżali do akcji ponad 600 razy. - Odnotowaliśmy 617 interwencji mazowieckich strażaków po burzach. Najwięcej zdarzeń w Warszawie - 304 - przekazał mł. bryg. Karol Kierzkowski. Koniecznie było wypompowywanie wody z garaży i piwnic m.in na Bielanach.

Warszawa: Niebezpieczny nastolatek sterroryzował rodzinę. Czy on zgwałcił brata?

Porywisty wiatr wyrywał drzewa z korzeniami. Na Włochach jedno z nich przygniotło dwa samochody zaparkowane na osiedlu przy ul. Fasolowej. Połamane drzewa storpedowały ruch tramwajów. Strażacy usuwali połamane gałęzie z sieci trakcyjnej na ul. Jagiellońskiej, ul. Redutowej oraz ul. Odrowąża. Tam wichura potężne drzewo wyrwane z korzeniami zablokowało tory oraz jezdnię. 

Warszawa: Znęcali się nad nim i go katowali. Pracownik hostelu wydał samosąd! [Galeria]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Sedno Sprawy - Michał Dworczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany