WYPADEK NA OCHOCIE

Warszawa. Prywatna karetka na sygnale huknęła w osobówkę. Jedna osoba trafiła do szpitala

2023-02-20 22:21

W poniedziałek, 20 lutego, w okolicach godziny 20, doszło do zderzenia karetki na sygnale z samochodem osobowym marki opel. Jak ustalił nasz reporter, karetka prywatnej firmy jechała ul. Kopińską w kierunku pomnika Lotnika. Kobieta, która znajdowała się w ambulansie została przetransportowana do szpitala.

Warszawa, Ochota. Zderzenie karetki z samochodem osobowym

Doszło do zderzenia prywatnej karetki z samochodem osobowym marki opel. Ambulans jechał ul. Kopińską w kierunku pomnika Lotnika. Kobieta podróżujaca oplem skręcała w kierunku Al. Krakowskiej – przekazał fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Wawelskiej. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, straż pożarna oraz policja.

Pojazdy przez jakiś czas blokowały całe skrzyżowanie. Ruch był znacznie utrudniony. Tworzyły się korki.

Trudne warunki na drogach

Warto wspomnieć, że we wtorek, 21 lutego, na drogach w całej Polsce mogą występować trudne warunki. Mokra nawierzchnia, silny wiatr i deszcz będą owocowały zwiększoną ilością wypadków i kolizji. Czasami warto zdjąć nogę z gazu, dojechać do miejsca chwilę później, ale bezpieczniej!

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem – informują stołeczni policjanci.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?