Warszawa: Psychotropy, mefedron i ekstazy. Diler ze Śródmieścia wpadł w zasadzkę [GALERIA]

2020-05-22 15:41 MB
Diler ze Śródmieścia wpadł w zasadzkę
Autor: materiały policji Diler ze Śródmieścia wpadł w zasadzkę

670 tabletek psychotropowych, do tego mefedron, marihuana i tabletki ekstazy – to wszystko znaleźli śródmiejscy policjanci w mieszkaniu 29-latka. Policjanci zorganizowali zasadzkę i schwytali dilera, gdy ten wracał do domu. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

To była zasadzka idealna, diler niczego się nie spodziewał, a policja schwytała go, kiedy ten wracał do swojego mieszkania. Był on podejrzany o posiadania znacznej ilości środków odurzających. Okazało się, ze w mieszkaniu trzymał nie tylko narkotyki, ale także leki psychotropowe. Znaleziono u niego aż 670 tabletek!

ZOBACZ TEŻ: Legionowo. Noworodek w "Kapliczce życia"! Dziewczynka dostała na imię Marysia


Kryminalni zabezpieczyli także mefedron, marihuanę i tabletki extazy. - Policjanci zorganizowali zasadzkę przed budynkiem, w którym mieszkał 29-latek i zatrzymali go w momencie, kiedy wracał do mieszkania. Mężczyzna miał przy sobie jedno opakowanie środków psychotropowych, ale to podczas przeszukania lokalu, w jednym z pokojów w szufladzie kryminalni znaleźli pozostałe tabletki, w sumie 670 sztuk – informuje nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa. 35-letni mieszkaniec Grochowa uprawiał marihuanę w... szafie


- Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy, pozwolił prowadzącej w tej sprawie śledztwo prokuraturze na postawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków psychotropowych – dodaje. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Koronaporadnik Adama Federa "Będzie Dobrze" - Co można w internecie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.