Warszawa: Rowerzysta ROZJECHAŁ PSA na chodniku. WYZYWAJĄ go od "pedalarza"!

2020-08-03 13:00 Dawid Skrzypiński
Rowerzysta potrącił pieszą i uciekł
Autor: PublicDomainPictures/cc0/pixabay Rowerzysta potrącił pieszą i uciekł

Drastyczne sceny rozegrały się na Ursynowie. Pędzący chodnikiem rowerzysta przejechał psa. Niewzruszony pojechał dalej. Mieszkańcy są bezlitośni. W sieci rozpętała się prawdziwa burza!

Jak relacjonuje jedna z internautek grupy "Obywatele Ursynowa" mężczyzna jadący rowerem w okolicy Parku Romana Kozłowskiego potrącił psa. Rowerzysta nie przejął się tym faktem i pędził dalej. Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór. Mężczyzna jechał chodnikiem, w miejscu gdzie ul. Puławska łączy się z ul. Dolina Służewiecka. Kobieta, która była świadkiem zdarzenia nie kryła swojego oburzenia!  - Mam nadzieję, że to czytasz i krew na oponach będzie Ci przypominała o bestialskim zachowaniu wobec żywej istoty - zakończyła swój wpis na Pani Justyna 

Warszawa: Policja zatrzymała kilkunastu aktywistów Greenpeace, którzy weszli na dach ministerstwa! [WIDEO, GALERIA]

- Nie otrzymaliśmy zgłoszenia w tej sprawie - przyznaje Joanna Szulc z ursynowskiej policji. Na temat niedzielnego zdarzenia rozpętała się jednak prawdziwa internetowa  burza. Mieszkańcy Ursynowa nie zostawiają na rowerzyście suchej nitki. - To już nie rowerzysta tylko pedalarz - pisze jedna z internautek. - Może ktoś go kiedyś tez tak potraktuje. I zniszczy jego życie. Może wtedy przypomni sobie ten dzisiejszy dzień - komentuje sprawę mieszkanka Ursynowa.

Warszawa: Złoto będzie kapać z ołtarzy! Kościół przy Krakowskim Przedmieściu przechodzi remont [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Tłumaczka języka migowego gwiazdą internetu. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 85

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.