WYPADEK

i

Autor: mp Funkcjonariusz ABW potrącił dwie protestujące

Warszawa: To pracownik ABW wjechał w tłum protestujących kobiet! [WIDEO]

2020-10-28 12:06

Policjanci niedawno dotarli do kierowcy, który podczas poniedziałkowego protestu potrącił dwie kobiety i uciekł. Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu tvn24.pl zatrzymany to funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego!

- W dwóch niezależnych od siebie źródłach dowiedzieliśmy się, że zatrzymanym jest funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Główna siedziba tej służby znajduje się kilkaset metrów od miejsca zdarzenia - poinformowali dziennikarze TVN24. 

Potrącił dwie kobiety! Policjanci dopadli kierowcę bmw w nocy. Kim jest ?

Do potrącenia doszło w poniedziałek około godz. 17. Protest kobiet szedł ulicami Warszawy. Na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Gagarina kierowca BMW chciał przejechać między pikietującymi. W pewnym momencie dodał gazu i wjechał w tłum, potrącając dwie kobiety. Nie zatrzymał się, tylko uciekł z miejsca zdarzenia. Jedna z potrąconych trafiła do szpitala, druga nie miała poważniejszych obrażeń. 

Czołgi pod Warszawą! Czy wyjadą na ulice? Minister ostrzega

Funkcjonariusze policji szybko ustalili właściciela auta dzięki tablicom rejestracyjnym nagranym na filmie przez jednego z protestujących. Około godz. 1 w nocy dokonali zatrzymania 44-latka. Trafił do aresztu i został przesłuchany. 

Warszawa: Policja od rana gromadzi się pod kościołami po orędziu Jarosława Kaczyńskiego! [GALERIA]

Żadne służby nie chcą komentować sprawy. Policja pod nadzorem prokuratury analizuje dowody z wypadku. Nie ma jeszcze decyzji jakie zarzuty zostaną postawione funkcjonariuszowi ABW. Niewykluczone, że będą groziły mu 3 lata więzienia za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu protestujących. 

Warszawa: Areszt dla 25-latki, która poparzyła policjanta racą na Placu Trzech Krzyży! [GALERIA, WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają