Warszawa: DWIE OSOBY RANNE! TO ZNOWU ONI! Kolejny wypadek drogowy z udziałem Arrivy! CZARNA SERIA WCIĄŻ TRWA! [GALERIA]

2020-08-03 15:53 Norbert Amlicki
Wypadek autobusu
Autor: Tadeusz Mróz Wypadek autobusu

Dziś znowu doszło do wypadku, w którym brał udział autobus komunikacji miejskiej Arriva. Na miejscu jest już pogotowie i policja. DWIE OSOBY RANNE!

Dziś po godz. 15 doszło do kolejnego wypadku autobusu miejskiego. Arriva naprawdę nie ma łatwego życia ostatnio. Na skrzyżowaniu ul. Marywilskiej i Kupieckiej autobus zderzył się z volkswagenem! Według relacji jednego ze świadków, to kierowca osobówki na Stopie wyjechał autobusowi 314. Na miejscu już jest pogotowie, które badało kierowców. - Funkcjonariusze policji zostali wysłani na miejsce zdarzenia - informuje st. sierż. Gabriela Putyra, rzecznik warszawskiej Policji. Cały przód osobówki jest skasowany, a w autobusie pękła szyba i odpadł zderzak.

Więcej informacji niedługo.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od stołecznej policji wynika, że ranne są dwie osoby: kierowca autobusu oraz 25-letnia pasażerka autobusu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu cały czas trwają czynności prowadzone przez policjantów. - Jak ta sprawa się zakończy na razie nie wiadomo. Policjanci cały czas nad tym pracują. Czy sprawa zakończy się tylko mandatem zależy od dalszych badań poszkodowanych i stanu ich zdrowia - informuje st. Sierż. Gabriela Putyra, rzecznik komendy stołecznej policji. Jeśli stan zdrowia poszkodowanych się pogorszy, to sprawa będzie miała swój ciąg dalszy.


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.