Warszawa: UKRAIŃCY BUSZOWALI po galerii handlowej. NIE UWIERZYSZ CO ZROBILI!

2020-09-10 17:15
Galeria handlowa - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Które sklepy będą otwarte w Olsztynie w sobotę, 15 sierpnia? Gdzie zrobimy zakupy?

21-latka i jej rok starszy przyjaciel wybrali się na zakupy do jednej z mokotowskich galerii handlowych. Nie będą dobrze wspominać tej wizyty. Z galerii trafili prosto do aresztu.

Plan był prosty. Para z Ukrainy chciała obłowić się w nowe ciuchy. Nie zamierzali jednak wydawać ani złotówki. Po wejściu do sklepu ruszyli na poszukiwanie ubrań. W przymierzalni każde z nich usunęło klipsy ze spodni. Następnie założyli je pod swoje i udali się do wyjścia. Tak udało im się przemknąć do kolejnego sklepu.

Warszawa. Sezon grypowy za pasem! Każą nam się szczepić ale czym?! Czy starczy szczepionek dla wszystkich?

Tam nie mieli już tyle szczęścia. Pracownik ochrony zobaczył, że para opuszcza butik w kradzionych t-shirtach. Na miejsce została wezwana policja. - Kradzione rzeczy wróciły do sklepów, a podejrzani trafili do policyjnych aresztów. Już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat więzienia - informuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Super News! Kim jest denat znaleziony przed wejściem do szpitala Czerniakowskiego?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 10 IX (goście: Kaleta, Wójcik)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE