Ukrył się w wypożyczonym aucie

i

Autor: strazmiejska.waw.pl

Warszawa. UKRYŁ się w aucie z wypożyczalni. Strażnicy WYCIĄGNĘLI go siłą!

2020-06-05 11:31

Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o intruzie, który dostał się do środka zaparkowanego samochodu. Mimo interwencji funkcjonariuszy nie zamierzał opuszczać pojazdu. Na miejscu po kilku minutach zjawiło się wsparcie.

Mundurowi udali się na ul. Toruńską i swoje działania rozpoczęli od dokładnych oględzin auta. Z samochodu słychać było... miauczenie. Kot miał znajdować się w bagażniku auta, jednak strażnicy nie mogli go zlokalizować. Pojazd należał do floty wypożyczalni samochodów elektrycznych. W związku z tym na miejsce został wezwany serwisant firmy.

Człowiek, który staranował premier Szydło: Kim jest Sebastian K. z Oświęcimia, którego wspiera Trzaskowski?

- Elektryk zaparkowany był przy ruchliwej ulicy Toruńskiej, zanim więc specjalista z serwisu przystąpił do demontażu auta, strażnicy zabezpieczyli możliwość ucieczki kota pod koła innych samochodów - informuje straż miejska.

Niebezpieczny wąż na Białołęce! Mieszkanka spotkała go w lesie!

Aby uwolnić kota konieczny był demontaż klapy bagażnika. Intruzem okazał się dwumiesięczny kociak, który był bardzo wystraszony całą sytuacją. Na szczęście nie odniósł żadnych ran. Strażnicy z Ekopatrolu przetransportowali go do schroniska na Paluchu.

Warszawa. OGROMNY konar ZWISAŁ nad przejściem. W pobliżu BAWIŁY SIĘ dzieci!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają