Warszawa. W samych kapciach i piżamie szedł do kolegi z pracy

i

Autor: Pixabay Warszawa. W samych kapciach i piżamie szedł do kolegi z pracy

Warszawa. W samych kapciach i piżamie szedł do kolegi z pracy

2021-10-20 12:13

Jesienna aura na dobre zadomowiła się w Warszawie. Temperatura w ciągu dnia coraz częściej bliska jest 10 stopni Celsjusza. Dlatego spore zaskoczenie na Grochowie wzbudził pewien 64-latek, który spacerował ulicą Zamieniecką w samej piżamie i kapciach. Mężczyzną zainteresowali się strażnicy miejscy. Senior powiedział im, że wybiera się do kolegi z pracy.

Kilka dni temu na warszawskim Grochowie spojrzenia przechodniów zaczął przyciągać pewien senior, który w samej piżamie i paciach maszerował ulicą Zamieniecką. patrolujący ten teren strażnicy miejscy także zwrócili uwagę na nietypowo ubranego mężczyznę. 64-latek, zapytany przez nich dlaczego wybrał się w takim stroju na miasto, wyjaśnił, że chce odwiedzić kolegę z pracy i dlatego idzie na autobus. Chwilę później dodał, że nie ma pojęcia gdzie się znajduje. nie wiedział też dokąd konkretnie zmierza. Poproszony o dokumenty podał swoje dane i adres. Jak ustalili strażnicy, mężczyzna był poszukiwany ponieważ tego dnia zgłoszono jego zaginięcie. Funkcjonariusze przewieźli mieszkańca Pragi-Południe do miejsca zamieszkania i przekazali rodzinie.

Zobacz koniecznie: Warszawa sprzedaje odholowane z ulic auta! Wśród nich są motoryzacyjne rarytasy

Jagna wyszła z domu w samej piżamie. Obok ciała 36-latki z Rokitek leżał NÓŻ
Warszawa. W samych kapciach i piżamie szedł do kolegi z pracy

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa Warszawa. W samych kapciach i piżamie szedł do kolegi z pracy
Sonda
Jak oceniasz pracę straży miejskiej w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE