WARSZAWA. Wzruszający list Mikołaja. Tablet pomoże mi żyć

2015-05-24 23:55

Już tylko tydzień do wielkiego finału! Akcja "Dziecięce Marzenie" powoli dobiega końca. Spośród nadesłanych przez maluchy listów wybieramy te najbardziej wzruszające. Do zdobycia jest ponad sto paczek, w których znajdą się m.in. tablety. Jeden z nich na pewno trafi do pięcioletniego Mikołaja (5 l.).

Tego małego człowieka życie mocno doświadcza. - Nazywam się Mikołaj i mam zespół Downa, poprosiłem moją mamę o napisanie tego listu, bo sam nie piszę i nie mówię - czytamy w liście od 5-latka z Mokotowa. - Uczę się różnych rzeczy, abym mógł lepiej funkcjonować w życiu. Dlatego moim marzeniem jest tablet, pomógłby mi on w porozumiewaniu się z otoczeniem i bliskimi - dodał chłopiec.

Nie mamy wątpliwości, że życzenie Mikołaja musi się spełnić. Wkrótce dostanie swój wyśniony tablet i weźmie udział w wyjątkowym pikniku kończącym tę edycję "Dziecięcego Marzenia". Maluchy odbiorą prezenty z rąk prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz i burmistrzów 11 dzielnic, którzy wsparli naszą akcję. Imprezę uświetni występ zespołu AfterParty. Aby dołączyć do grona szczęśliwców, należy jak najszybciej opisać swoje marzenie i przesłać je listem na adres redakcji. Do korespondencji koniecznie trzeba dołączyć formularz zgłoszeniowy i zdjęcie małego autora.

Zobacz: Warszawa. Maluchy piszcie listy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany