Warszawa: Zderzenie taksówek w Śródmieściu. Uber wylądował na drzewie [ZDJĘCIA]

2021-04-19 13:36 Amadeusz Calik
Zderzenie taksówkarzy w Śródmieściu
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Zderzenie taksówkarzy w Śródmieściu

Groźny wypadek na al. Jana Pawła II w warszawskim Śródmieściu. Jak informuje nasz reporter, w pobliżu skrzyżowania z ulica Nowolipki doszło do zderzenia dwóch taksówek. Jeden z pojazdów zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na badania. Ruch w tym miejscu został już wznowiony.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 19 kwietnia około godziny 10. Na al. Jana Pawła II w pobliżu skrzyżowania z ul. Nowolipki zderzyły się ze sobą dwie taksówki - fiat i toyota. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - straż pożarną, policję i pogotowie. Po dotarciu na miejsce okazało się, że jedna z taksówek z logo korporacji Uber uderzyła w drzewo. Kierowca najprawdopodobniej próbował uniknąć poważniejszego zderzenia i zjechał z drogi. 

- Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. Kierujący fiatem został przewieziony do szpitala na badania - przekazała nam Komenda Stołeczna Policji. Przez około godzinę zablokowane były dwa pasy ruchu w kierunku ronda Radosława. 

Na razie nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia. Policjanci będą je badać w toku śledztwa. Pewne jest natomiast, że jedna z taksówek nieprędko wyjedzie na warszawskie ulice, by wozić pasażerów.

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE