Nożownik

i

Autor: PublicDomainPictures / CC0 / pixabay.com Podczas kłótni ŚMIERTELNIE raniła męża! Horror rodzinny w Stęszewie

Warszawa: Zarzuty w sprawie zabójczej kłótni nastolatków!

2020-07-07 14:15

Prokuratura przedstawiła zarzuty 19-latkowi, który w furii zaatakował nożem swojego rówieśnika. Za popełnione przestępstwo chłopakowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Całe zajście miało miejsce pod koniec maja 2020 roku. Nad ranem, chwilę przed godziną 3 na Pradze Północ nastolatkowie pokłócili się. Oskarżony w furii wyciągnął nóż i pchnął nim oponenta w klatkę piersiową. Poszkodowany musiał natychmiast przejść operację.

GROZA w Nowym Dworze! Pijak szalał ciężarówką po mieście [GALERIA]

Super Raport 6 VII (gość: Kaleta)

Warszawa: Tramwaje wjadą pod Dworzec Zachodni! Urzędnicy podpisali umowę

Nad zdarzeniem pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła wszystkie ślady na miejscu zdarzenia. Po kilku tygodniach, na podstawie zebranych materiałów z monitoringu i z przesłuchań świadków, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI zatrzymali 19-letniego mężczyznę.

Groza w Warszawie! KOLEJNY wypadek miejskiego autobusu!

Prokurator przedstawił mu zarzut usiłowania zabójstwa. - W piątek, na wniosek policji i prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące – poinformowała sierż. szt. Irmina Sulich/aw

Małgorzata Trzaskowska - wiek, zawód, wykształcenie, Instagram. Co warto wiedzieć o żonie Rafała Trzaskowskiego?


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE