Warto być offline, czyli wielki powrót Wola Park. Baw się dobrze i wygrywaj nagrody!

i

Autor: pixabay.com

Warto być offline, czyli Wola Park zaprasza do siebie. Baw się dobrze i wygrywaj nagrody!

2021-09-06 8:00

Pandemia bez wątpienia wpłynęła na nasze życie, a co za tym idzie zmieniła również zachowania konsumentów dotyczące tego, jak i gdzie robią zakupy. Dlatego tej jesieni pora wrócić na dawne tory! Wola Park pragnie pokazać wszystkich odwiedzającym, że Centrum Handlowe to idealne Miejsce Spotkań, których nie można doświadczać w domu. Z tej okazji przygotował wyjątkowe konkursy, które najlepiej rozwiązuje się z grupą znajomych.

Do tego warto również pamiętać, że szalone wyprzedaże nie mogą odbyć się bez najlepszej przyjaciółki u boku. A rodzinny seans na wielkim ekranie potrafi dostarczyć wiele radości bo tu rozmiar faktycznie robi różnicę. Nadal istnieją korzyści z osobistej wizyty w Centrum Handlowym.

Wielki powrót!

„Welcome Back!” w Wola Parku to liczne i łatwe konkursy z tysiącami nagród, które zachęcą do interakcji oraz pozytywnych emocji. Konkursy będą organizowane w różnych miejscach Warszawy, o których dowiecie się z relacji Centrum Handlowego na Facebooku i Instagramie w terminie 10.09 – 12.09 oraz 17.09 – 19.09.

Uczestnicy konkursów, laureaci otrzymają rozmaite nagrody, które należy odebrać w Wola Parku. Są to atrakcyjne karty podarunkowe do większości sklepów (ponad 200 sklepów, restauracji i punktów usługowych), vouchery, zaproszenia do kina czy restauracji i nie tylko. Wartość nagrody będzie różna, od sportowych band do ćwiczeń, voucherów do kawiarni po karty podarunkowe do realizacji w Centrum.

Konkursy będą też realizowane na Facebooku oraz w warszawskim Radio ESKA gdzie od poniedziałku do piątku (6.09 – 10.09) będzie można wygrać atrakcyjne karty podarunkowe do Wola Parku.

Chcecie poznać przykładowe za zadania konkursowe? Będą to m.in.:

  • konkursy ruchowe: pajacyki, pompki, skoki na skakance, podbijanie woreczka Zośka,
  • taneczne: makarena, jedzie pociąg z daleka,
  • konkursy wiedzy na temat Wola Parku/Warszawy.
Warto być offline, czyli wielki powrót Wola Park. Baw się dobrze i wygrywaj nagrody!

i

Autor: mat.prasowe Link: https://www.wolapark.pl/pl-pl/

Partnerami kampanii są Castorama, C&A, Bubble Tea & Beza Krówka zlokalizowane w Wola Parku.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają