Szok!

Weszli na przejście dla pieszych, 29-latek wjechał w nich fordem. Tragiczny finał wypadku w Płońsku [WIDEO]

2023-01-06 15:40

Dramatyczny wypadek w Płońsku! W poniedziałek (2 stycznia) na przejściu dla pieszych na ul. Młodzieżowej 29-latek osobowym fordem zmiótł z drogi parę spacerującą z psem! Poszkodowana 34-latka i 37-latek trafili do szpitali w Ciechanowie o Płońsku. Niestety, wypadek zakończył się tragicznie. Policja opublikowała wstrząsające nagranie.

Płońsk. Tragiczny finał potrącenia na przejściu

Wszystko rozegrało się w poniedziałkowy wieczór. - Około godziny 18:20 na ul. Młodzieżowej w Płońsku doszło do potrącenia dwojga pieszych przez samochód osobowy. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fordem 29-letni raciążanin, jechał od strony ronda na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Jaworskiego. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa pieszym — kobiecie i mężczyźnie przechodzącym wraz z psem po przejściu dla pieszych – opisuje dramatyczne zajście kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Policjanci opublikowali dramatyczne nagranie z chwili wypadku. Widać na nim, jak piesi wchodzą ze swoim czworonogiem na „zebrę” w oświetlonym i oznakowanym miejscu. Do przejścia powoli zbliża się osobowy ford. Kierowca zamiast zatrzymać się i przepuścić przechodniów taranuje ich swoim autem! Kobieta i mężczyzna upadają na asfalt, a piesek wpada wprost pod auto. Widać, jak chwilę później leży bez życia na jezdni. - Zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdem – informuje policja. Nie wiadomo w jakim stanie są poszkodowani właściciele nieszczęsnego czworonoga.

Weszli na przejście dla pieszych, 29-latek wjechał w nich fordem. Tragiczny finał
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają