Weterynarz nie chciała uśpić psa. Właściciel czworonoga rzucił się na nią z pięściami!

i

Autor: Pixabay Weterynarz nie chciała uśpić psa. Właściciel czworonoga rzucił się na nią z pięściami!

Wstrząsające!

Weterynarz nie chciała uśpić psa. Właściciel czworonoga rzucił się na nią z pięściami!

2023-02-28 19:24

Do skandalicznej sytuacji doszło w Otwocku. Do gabinetu weterynaryjnego ze swoim psem przyszedł mężczyzna i zażądał uśpienia czworonoga. Gdy lekarka odmówiła, 33-latek rzucił się na nią z pięściami! Na ten wybuch agresji zareagował również pies, który pogryzł kobietę. Ranna trafiła do szpitala. Sprawę nadzoruje prokuratura.

Brutalne pobicie w Otwocku

Do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku zgłosiła się kobieta, lekarz weterynarii, która poinformowała, że podczas wykonywania pracy przeżyła koszmar. Z jej relacji wynikało, że do gabinetu wszedł znany jej z wcześniejszych wizyt mężczyzna wraz z psem bez smyczy i kagańca. Właściciel czworonoga od razu zażądał uśpienia zwierzęcia. Kiedy lekarka odmówiła, mężczyzna wpadł w szał i rzucił się na nią z pięściami! W ten brutalny sposób chciał ją zmusić do wykonania zabiegu.

Na ten wybuch agresji zareagował również pies mężczyzny. Rozwścieczony czworonóg rzucił się na lekarkę i ją pogryzł. Ranna kobieta wybiegła z gabinetu i wezwała pogotowie. Załoga karetki zabrała ją do szpitala.

Policjanci zatrzymali agresywnego właściciela psa

Śledczy wraz z kryminalnymi natychmiast zajęli się ustalaniem sprawcy koszmarnego zajścia. - Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Otwocka. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany na terenie Warszawy. Trafił do celi w komendzie - przekazała mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

- 33-latek na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego usłyszał już zarzuty dotyczące zmuszania przemocą lekarza weterynarii do określonego zachowania oraz narażenia jej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Otwocku objął podejrzanego policyjnym dozorem połączonym z zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej - dodała policjantka.

Agresywnemu właścicielowi psa grozi teraz do 3 lat więzienia. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Nasi Partnerzy polecają