Wielki finał Gwiazdkowego Marzenia. Oto laureaci naszej zabawy

2021-12-06 11:38
Wielki finał Gwiazdkowego Marzenia. Oto laureaci naszej zabawy
Autor: arch. pryw. Wielki finał Gwiazdkowego Marzenia. Oto laureaci naszej zabawy

To już finał tegorocznej akcji Gwiazdkowe Marzenie. Dostaliśmy od dzieci mnóstwo pięknych, kolorowych i wzruszających listów. Wszystkie przeczytaliśmy, długo i burzliwie dyskutowaliśmy, aż wybraliśmy finalistów naszej charytatywnej zabawy. Oni dostaną od nas piękne prezenty na święta.

Wybór był naprawdę bardzo trudny. Ośmioletni Jaś chwycił nas za serce, bo poprosił o prezent nie dla siebie, ale dla młodszej siostrzyczki Marcelinki. - Taki już jest, wrażliwy i opiekuńczy. Jaś bardzo się troszczy o siostrzyczkę, odkąd się urodziła. Nie zdziwiło mnie wcale, że napisał o prezencie nie dla siebie - mówi nam pani Anna, mama ośmiolatka i czterolatki. Kaja (6 l.) włożyła w swoją pracę dużo trudu i sporządziła dla listu o swoich marzeniach iście świąteczną oprawę. 12-letnia Malwinka natomiast zachwyciła precyzyjnie namalowanym aparatem, o którym marzy. W rysunku dostrzegamy prawdziwy talent przyszłej graficzki! Brawo!

Wielki finał Gwiazdkowego Marzenia. Oto laureaci naszej zabawy
Autor: archiwum se.pl Laureat głównej nagrody Jaś (8 l.) chwycił za serce, bo poprosił w liście o prezent nie dla siebie, ale dla młodszej siostrzyczki Marcelinki (4 l.)
Wielki finał Gwiazdkowego Marzenia. Oto laureaci naszej zabawy
Autor: archiwum se.pl Malwinka (12 l.) zachwyciła rysunkiem aparatu, o którym marzy
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski

- Serdecznie gratuluję laureatkom i laureatom tegorocznej edycji Gwiazdkowego Marzenia! Wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji, pięknie dziękuję. Poczucie, że razem robimy coś dobrego, jest ważne, szczególnie w tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie. Dlatego pamiętajmy o potrzebach innych, bądźmy hojni i uważni. Pomagajmy i sprawiajmy radość. To też jest nam wszystkim potrzebne. Wesołych Świąt! - życzy finalistom prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Głównymi nagrodami były tablety, wyróżnione dzieci otrzymają gry. Już jadą do nich prezenty, które pomogły nam przygotować razem z urzędem miasta władze siedmiu dzielnic – Bemowa, Bielan, Białołęki, Ursusa, Ursynowa, Wilanowa i Woli, oraz firmy Oskroba i Unitop. Pełna lista finalistów jest dostępna na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl.

Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE