Wielki plac zabaw dla PSÓW na Pradze-Południe. Mieszkańcy są zachwyceni [ZDJĘCIA]

2021-01-03 8:59

Dog Park, czyli plac zabaw dla czworonożnych pupili z Saskiej Kępy powstał przy Wale Miedzeszyńskim! To inwestycja w ramach Budżetu Obywatelskiego, która stworzyła przestrzeń do zabawy i ćwiczeń dla czworonogów. Mieszkańcy są zachwyceni.

Przy Wale Miedzeszyńskim powstał unikatowy plac zabaw. Unikatowy ponieważ jest on tylko dla zwierząt. Okoliczni mieszkańcy mogą przyprowadzić tam swojego czworonoga by ten bezpiecznie się wyszalał a przy okazji czegoś nauczył. 

Wyrzuciła kota z balkonu na 2 piętrze, bo ją denerwował. Zwierzak nadział się na ostry pręt

Projekt objął niemal 2 tys. Metrów kwadratowych, na których powstały dwa place z urządzeniami dla mniejszych i większych psów oraz duża strefa wolnego wybiegu. Plac został wyposażony w m.in. ścieżkę grzybek, płotki do przeskoków, słupki do slalomu i liny do przeciągania. - W strefie wybiegowej umieściliśmy betonowy tunel przykryty murawą oraz drewnianą kładkę spacerową - informuje Zarząd Zieleni. 

Czy to koniec legendarnego Kina Atlantic w Warszawie?! „Dziękujemy naszym wiernym widzom”

Teren placu zabaw został ogrodzony zapewniając bezpieczną zabawę. Dog Park (skwerek psi) to projekt z Budżetu Partycypacyjnego na rok 2019, który poparło 663 mieszkańców.

Brak objazdów przed tunelem Południowej Obwodnicy Warszawy. Ekspert MASAKRUJE drogowców!

Najzabawniejsze momenty Expressu Biedrzyckiej - Znikający Budka, krzesło Kowala i "poseł Grzesiowski"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE