Wielkie wyróżnienie dla Warszawy! To jedno z najbardziej instagramowych miast na świecie! Obok Nowy Jork i Paryż

i

Autor: Pixabay Wielkie wyróżnienie dla Warszawy! To jedno z najbardziej instagramowych miast na świecie! Obok Nowy Jork i Paryż

Ciekawe

Wielkie wyróżnienie dla Warszawy! To jedno z najbardziej instagramowych miast na świecie! Obok Nowy Jork i Paryż

2023-02-01 11:51

Warszawa ma powód do dumy. Stolicę Polski uznano za jedno z najbardziej instagramowych miast na świecie w 2023 roku! W zestawieniu umieszczono miasta, które oferują mnóstwo możliwości robienia oszałamiających zdjęć i filmów z podróży. Na liście 50 lokalizacji na świecie obok Warszawy pojawiły się m.in. Nowy Jork, Paryż, Bali, a także Santorini.

Warszawa zachwyca na Instagramie

To wyjątkowe wyróżnienie dla stolicy. Warszawa uznana jest za jedno z najbardziej instagramowych miejsc na świecie! Stolica znalazła się w zestawieniu turystycznego portalu Big7Travel, który informuje m.in. o ciekawych miejscach na mapie świata i inspirujących kierunkach podróży.

Portal stworzył listę 50 miejsc na świecie, które najbardziej podobają się na Instagramie. "Te miejsca oferują mnóstwo możliwości robienia oszałamiających zdjęć i filmów, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich obserwatorach i zainspirują Cię do następnej przygody (przyp. tłum.)" - czytamy na stronie Big7Travel.

Najbardziej instagramowe miejsca na świecie w 2023 roku

W pierwszej dziesiątce najbardziej instagramowych miast znalazły się kolejno: Mediolan (Włochy), Londyn (Anglia), Paryż (Francja), Stambuł (Turcja), Nowy Jork (USA), Nepal, Chicago (USA), Bali (Indonezja), Sri Lanka, Sydney (Australia).

Warszawa w zestawieniu 50 najbardziej instagramowych miast w 2023 roku uplasowała się na miejscu 34. Stolica Polski ma łącznie 1 612 791 046 hashtagów na Instagramie i TikToku (Instagram: 12 791 046; Tik Tok: 1 600 000 000)!

"Warszawa słynie z oszałamiającej architektury, w tym kultowego Pałacu Kultury i Nauki, a także z bogatej historii kultury i tętniącego życiem nocnego życia. Historia w Warszawie może budzić emocje i ważne jest szerzenie świadomości o smutnej przeszłości Polski. Jeśli jesteś miłośnikiem historii – to miejsce jest koniecznością (przyp. tłum.)" - czytamy na stronie Big7Travel.

Tuż za Warszawą w zestawieniu znalazły się m.in. Santorini (Grecja), Hawana (Kuba) i Lizbona (Portugalia).

Sonda
Uważasz, że Warszawa jest pięknym miastem pełnym turystycznych atrakcji?
Nasi Partnerzy polecają