Wjechała bmw na czerwonym pod ciężarówkę! Wypadek przy S8

2021-08-04 12:17
BMW zmasakrowane przez ciężarówkę. Poważny wypadek przy trasie S8
Autor: WAWA HOT NEWS 24 BMW zmasakrowane przez ciężarówkę. Poważny wypadek przy trasie S8

Makabra na drodze krajowej 92 przy zjeździe z trasy S8. W prawidłowo jadącą, ważącą kilkanaście ton ciężarówkę, z hukiem uderzyło osobowe bmw. Z ustaleń policji wynika, że kierująca autem wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wypadku ucierpiała ona i jadący na miejscu pasażera mężczyzna. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala m.in. przez śmigłowiec LPR.

Do tego przerażającego wypadku doszło we wtorek, około godziny 23.30 na drodze krajowej numer 92 na węźle Warszawa-Zachód, potocznie zwanym węzłem Mory. - Kierowca ciężarówki jechał ulicą Poznańską w kierunku Ożarowa Mazowieckiego. Ustawił się na pasie do skrętu w lewo i czekał na światłach. Gdy zapaliło się zielone ruszył. Nagle w bok ciężarówki uderzyło bmw - przekazała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy powiatowej policji. Jadące w kierunku Warszawy auto musiało przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Strażacy ewakuowali zakleszczoną kierującą i jadącego obok pasażera. - Te osoby zostały poszkodowane. Nie dało się ich przebadać na obecność alkoholu. Zostały zabrane do szpitala - dodała policjantka. Ranną kobietę przetransportował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Mężczyzna został zabrany przez karetkę. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Był trzeźwy. 

Na miejscu przez wiele godzin trwały działania służb. W akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej. Kierowcy musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami, które trwały do późnych godzin nocnych. 

Zrywają asfalt na moście Południowym. Fuszerka na Południowej Obwodnicy Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE