Wołomin. Uderzył matkę siekierą w głowę! Zrobił to, bo zwróciła mu uwagę!

2020-07-04 7:38 Michał Michalak
Wołomin. Uderzył matkę siekierą w głowę! Zrobił to, bo zwróciła mu uwagę!
Autor: Ben_Kerckx/cc0/Pixabay.com 34-latek z Wołomina został oskarżony o usiłowanie zabójstwa swojej matki

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Wołominie. 34-letni mężczyzna wrócił do domu, w którym mieszkał ze swoją 55-letnią matka. Biorąc pod uwagę jego stan, kobieta zwróciła mu uwagę, na co ten wpadł w furię, chwycił za siekierę i uderzył ją w głowę. Kobieta została zabrana do szpitala, a 34-latka zatrzymali policjanci z Wołomina. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Mężczyzna uderzył matkę siekierą w głowę, bo zwróciła mu uwagę, w jakim stanie wrócił do domu. Jak informuje policja w Wołominie, z relacji kobiety wynikało, że 34-latek miał problemy z narkotykami, więc to mogło być przyczyną jego wyjątkowo agresywnego zachowania. 55-latka na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, choć trafiła do szpitala.

Mimo to jej synowi przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa matki. Śledczy Prokuratury Rejonowej w Wołominie złożył też wniosek do sądu o jego tymczasowy areszt, który został rozpatrzony przez sąd pozytywnie. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące, a teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Ciężarówka wpadła do Kanału Żerańskiego! Do wody wylewa się paliwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.